Әкімдіктің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 350 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5931 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.05.2020 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын орындау мақсатында Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-142 тіркелген, 23 ақпан 2011 жылы "Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты және" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Ғ. Бекмұхамедов
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ А. Көбеков

О внесении изменений в постановление акимата от 17 февраля 2011 года № 62 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 5 октября 2015 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5931. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 мая 2020 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.05.2020 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города от 17 февраля 2011 года № 62 "Об определении мест размещения агитационных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-3-142, опубликовано в газете "Торғай" 23 февраля 2011 года) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 исключить слова "межшкольного учебно-производственного комбината и";
подпункт 11) пункта 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Аркалыка".
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аркалыкской
городской избирательной комиссии
______________ А. Кубеков
05 октября 2015 года