Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 313 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 5574 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 378 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 378 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы
Н. Игіліков
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Саматов

О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31 марта 2015 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 апреля 2015 года № 5574. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 378
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18.01.2016 № 378 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
Игиликов Н.
Секретарь
районного маслихата
Саматов А.