Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 228 шешімі және Қостанай облысы Әулиекол ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 51-1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 5516 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 512-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 631-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Көктал ауылының шекарасы (шегі) оның шегінен жалпы алаңы – 2996,0 гектар жер учаскесі шығарылып және жер қорына қосылып, қоса беріліп отырған схемалық картаға сәйкес өзгертілсін.
2. "Әулиекөл ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есеп құжаттамасына қажетті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                   Әулиекөл ауданының әкімі
_______________ Ю. Волков         _______________ А. Балғарин
Әулиекөл аудандық
мәслихатының хатшысы
_______________ А. Бондаренко

Об изменении границ (черты) села Коктал Аулиекольского района Костанайской области
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 марта 2015 года № 228 и постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 13 марта 2015 года № 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2015 года № 5516
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 512 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы (черту) села Коктал Аулиекольского района Костанайской области, исключив из его черты земельный участок общей площадью – 2996,0 гектаров и включив в земли запаса, в соответствии с прилагаемой схематической картой.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Аулиекольского района" внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии              Аким Аулиекольского района
____________ Ю.Волков            _____________ А. Балгарин
Секретарь Аулиекольского
районного маслихата
____________ А.Бондаренко