Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5933 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 17.05.2016 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде Покров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысының Денисов ауданы Покров ауылдық округінің Досовка ауылы мекенжайында орналасқан "Тобольское-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының кешені аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Покров ауылдық
округінің әкімі К. Игламова
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ В. Шерер
"Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетiнiң
Денисов аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
______________________ Л. Покотило
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Денисов аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысының міндетін атқарушы
_______________________ С. Бакиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 21 сентября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5933. Утратило силу решением акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 17.05.2016 № 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района, аким Покровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Тобольское-1", расположенного по адресу село Досовка Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Денисовского района" (по согласованию), государственному учреждению "Денисовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Покровского
сельского округа К. Игламова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Денисовского района"
___________________ В. Шерер
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Денисовская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
__________________ Л. Покотило
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Денисовское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
_____________________ С. Бакиев