Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Тобыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 5727 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Тобыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Тобыл ауылдық округі әкімінің 28.10.2015 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде Тобыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Глебовка ауылы мекенжайында орналасқан «Тобольское-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығының кешені аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. «Денисов ауданы әкімдігіңің ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Тобыл ауылдық
округінің әкімі                            И. Щуришин
КЕЛІСІЛДІ
«Денисов ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ В.В. Шерер
2015 жылғы «26» маусым
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Денисов
аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Қ.Г. Исмағұлов
2015 жылғы «26» маусым
«Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Денисов аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы» республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысының м.а.
____________________ С.В. Бакиев
2015 жылғы «26» маусым

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Тобольского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 26 июня 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2015 года № 5727. Утратило силу решением акима Тобольского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 28 октября 2015 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Тобольского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 28.10.2015 № 3.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района, аким Тобольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью «Тобольское-1», расположенного по адресу село Глебовка Денисовского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Денисовского района" (по согласованию), государственному учреждению «Денисовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (по согласованию), республиканскому государственному учреждению «Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан» (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Тобольского
сельского округа                           И. Щуришин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел ветеринарии
акимата Денисовского района»
__________________ В.В. Шерер
«26» июня 2015 года
Руководитель государственного
учреждения «Денисовская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан»
___________________ К.Г. Исмагулов
«26» июня 2015 года
И.о руководителя республиканского
государственного учреждения
«Денисовское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Костанайской области Комитета по защите
прав потребителей Министерства национальной
экономики Республики Казахстан»
_____________________ С.В. Бакиев
«26» июня 2015 года