2015 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 369 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 шілдеде № 5781 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Қостанай ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 10 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Т. Исабаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 3 шілдедегі
№ 369 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Қостанай ауданының аумағында егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдер
Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
Егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
1
Жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 3 июля 2015 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2015 года № 5781
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Костанайского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 10 мая 2015 года.
Аким района                                Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
от 3 июля 2015 года № 369
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Костанайского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Виды продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
1
Яровая пшеница