Мәслихаттың 2014 жылғы 7 ақпандағы № 205 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 340 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 5873 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 200 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 04.05.2018 № 200 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі 422-бабы 2-тармағына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 7 ақпандағы №205 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4470 тіркелген, 2014 жылғы 13 наурызда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, 1-тармағында және қосымшасында қазақ тілінде "ставкаларын", "ставкалары" және "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" және "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Гизбрехт
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Меңдіқара ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ А. Амантаев

О внесении изменений в решение маслихата от 7 февраля 2014 года № 205 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2015 года № 5873. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 мая 2018 года № 200
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 04.05.2018 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 7 февраля 2014 года года №205 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4470, опубликовано 13 марта 2014 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары" и "ставкаларының" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" и "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Гизбрехт
Секретарь
районного маслихата В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Мендыкаринскому
району Департамента
государственных доходов по
Костанайской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ А. Амантаев