Сарыкөл ауданында 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды үйымдастыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 208 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 5664 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 07-14/4 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 07-14/4 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары;
2) айына ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарда істейтін азаматтардың еңбегіне ақы төлеу.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда мыналар анықталсын:
1) мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар және әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны төлеу мен аудару бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметі үшін комиссиялық сыйақыны төлеуге арналған шығындар қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартпен белгіленген мөлшерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйым арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Берілген қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкiмiнiң орынбасары Е.Н. Тұрабековке жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 сәүірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сарыкөл ауданының әкімі                    Э. Күзенбаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 8 маусымдағы
№ 208 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары
Рет бой-
ынша №
Ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
1
"Сарыколь
ДорСтрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Барвинов ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек

Об организации общественных работ в Сарыкольском районе на 2015 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 8 июня 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июня 2015 года № 5664. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2016 года № 07-14/4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2016 № 07-14/4).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2015 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором на выполнение общественных работ, возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарыкольского района" и организацией, определенной в перечне.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района Турабекова Е.Н.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, и распространяется на отношения возникшие с 1 апреля 2015 года.
Аким Сарыкольского района                  Э. Кузенбаев
Утверждено
постановлением акимата
от 8 июня 2015 года № 208
Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2015 год
по по-
рядку
Наименование организации
Виды работ
Объемы общественных работ
Условия общественных работ
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "СарыкольДорСтрой"
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Барвиновка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

75 920
шаршы метр
1) жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан аспауы қажет;
2) еңбек жағдайын және қорғауын заңнамаға сәйкес қамтамасыз ету, әр жұмыссызбен қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық жүргізу;
3) қолданыстағы заңнамаға сәйкес уақытша жұмысқа қабілетсіздігі жөнінде әлеуметтік төлемдерді төлеуді қамтамасыз ету;
4) Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес жұмыс беруші және жұмысшының арасында барлық еңбек қатынастарын сақтау;

75 920
квадратных метров
1) продолжи-
тельность рабочего времени не должна превышать 40 часов в неделю;
2) обеспечить соответст-
вующие законода-
тельству условия и охрану труда, провести инструктаж с каждым безработным по технике безопасности;
3) обеспечить выплату социального пособия по временной нетрудоспо-
собности в соответствии с действующим законода-
тельством;
4) соблюдать все трудовые отношения между работода-
телем и работником согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан;

5) зейнетақымен қамсыздандыру және сақтандыру туралы заңнаманы сақтау
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Веселый Подол ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
79 521
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Златоуст ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
128 146
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Новое ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек

5) соблюдать законода-
тельство о пенсионном обеспечении и страховании.
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Веселый Подол, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
79 521
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Златоуст, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
128 146
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Новое, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника

106 234
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Комсомольское ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
79 394
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Ленинградское ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
4 774
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Большие Дубравы ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
89 813
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Маяк ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
134 559
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Сорочин ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
116 395
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Севастополь ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
101 230
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Тағыл ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
100 345
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Тимирязев ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
91 814
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Урожайное ауылының аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
150 724
шаршы метр
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін Сарыкөл кенті аумағын жинау мен абаттандыруға көмек
980 695
шаршы метр
БАРЛЫҒЫ
2 239 564
шаршы метр

106 234
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Комсомольское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
79 394
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Ленинградское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
4 774
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Большие Дубравы, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
89 813
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Маяк, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
134 559
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Сорочинка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
116 395
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Севастополь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
101 230
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Тагильское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
100 345
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Тимирязевка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
91 814
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве села Урожайное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
150 724
квадратных метров
Помощь в уборке территории и благоустройстве поселка Сарыколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
980 695
квадратных метров
ИТОГО
2 239 564
квадратных метров