Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 293 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте № 5856 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 175 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-151 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, 1-тармағында және қосымшасында қазақ тілінде "ставкаларын" және "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін" және "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгерілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Елу бесінші, кезектен
тыс сессияның төрағасы
А. Мәдибаев
Аудандық
мәслихат хатшысы
С. Жолдыбаев

О внесении изменений в решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 сентября 2015 года № 5856. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-151, опубликовано 15 декабря 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын" и "ставкаларының" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін" и "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель пятьдесят
пятой, внеочередной сессии
А. Мадибаев
Секретарь
районного маслихата
С. Жолдыбаев