Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 221 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 5795 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 14.03.2016 № 75 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, 18-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Федоров ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4970 тіркелген, 2014 жылғы 14 тамыздағы "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) № 232 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 221 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және
ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік
қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт
және ветеринария саласындағы мамандар
лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорының басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
2) интернат меңгерушісі;
3) барлық мамандықтағы дәрігерлер;
4) медициналық бике;
5) зертханашы;
6) емдәм бикесі;
7) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімше (орталық) меңгерушісі;
8) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
9) жұмыспен қамту орталығының маманы.
2.Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорының басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 7 июля 2015 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 августа 2015 года № 5795. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 14 марта 2016 года № 75
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 14.03.2016 № 75 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Федоровского района от 9 июля 2014 года № 232 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4970, опубликовано 14 августа 2014 года в районной газете "Федоровские новости").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 7 июля 2015 года № 221
Перечень должностей специалистов в
области социального обеспечения, образования,
культуры, спорта и ветеринарии, являющихся
гражданскими служащими и работающих в
сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
2) заведующий интернатом;
3) врачи всех специальностей;
4) медицинская сестра;
5) лаборант
6) диетическая сестра;
7) заведующая отделением (центром) социальной помощи на дому;
8) социальный работник по уходу;
9) специалист центра занятости.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);

2) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
3) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын бөлімшесінің басшысы;
4) мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
5) әдістемелік кабинеттің әдістемешісі;
6) интернат меңгерушісі;
7) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
8) кітапханашы;
9) жетекші;
10) тәрбиеші;
11) нұсқаушы;
12) логопед;
13) медициналық бике;
14) әдістемеші;
15) музыкалық жетекші;
16) психолог;
17) әлеуметтік педагог;
18) емдәм бикесі;
19) аккомпаниатор;
20) үйірме жетекшісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мәдениет мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы;
2) көркемдік жетекші;
3) кітапхана меңгерушісі;
4) аккомпаниатор;
5) кітапханашы;
6) дыбыс режиссері;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) әдістемеші;
9) музыкалық жетекші;
10) хореограф;
11) барлық атаудағы суретшілер;
12) жарық аппаратураның операторы;
13) дыбыс жазба операторы.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер;
2) жаттықтырушы;
3) нұсқаушы.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мал дәрігері;
2) ветеринарлық фельдшер.

2) заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
3) руководитель подразделения государственного учреждения и казенного предприятия;
4) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
5) методист методического кабинета;
6) заведующий интернатом;
7) учителя всех специальностей;
8) библиотекарь;
9) вожатый;
10) воспитатель;
11) инструктор;
12) логопед;
13) медицинская сестра;
14) методист;
15) музыкальный руководитель;
16) психолог;
17) социальный педагог;
18) диетическая сестра;
19) аккомпаниатор;
20) руководитель кружка.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия культуры;
2) художественный руководитель;
3) заведующий библиотекой;
4) аккомпаниатор;
5) библиотекарь;
6) звукорежиссер;
7) культорганизатор;
8) методист;
9) музыкальный руководитель;
10) хореограф;
11) художники всех наименований;
12) оператор световой аппаратуры;
13) оператор звукозаписи.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист;
2) тренер;
3) инструктор.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.