Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды жүз пайызға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, сондай-ақ жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды бекіту туралы" № 108/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 101/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 4432 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 22 ақпандағы N 44/2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.02.2016 N 44/2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды жүз пайызға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, сондай-ақ жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды бекіту туралы" № 108/4 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелді, 2014 жылғы 29 сәуірде "Звезда Прииртышья" газетінде, 2014 жылғы 17 мамырда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының преамбуласындағы "Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 103 қаулысына" сөздері "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырдун қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 108/4 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до ста процентов затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, а также критериев и требований к поставщикам"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 101/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 апреля 2015 года № 4432. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22 февраля 2016 года N 44/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 22.02.2016 N 44/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2014 года № 108/4 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до ста процентов затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, а также критериев и требований к поставщикам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 17 мая 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующее изменение:
в преамбуле указанного постановления слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" заменить на слова "Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрі А. Мамытбеков
2015 жылғы "13" сәуір

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
"СОГЛАСОВАН"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков
"13" апреля 2015 года