Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 109/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда № 4477 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 134/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 23.05.2017 № 134/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылатын ақпараттың және құжаттардың келесі нысандары:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес сақтанушы үшін;
2) осы қаулының 2, 5, 6-қосымшаларына сәйкес сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы үшін;
3) осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес агент үшін белгіленсін.
2. Мемлекеттік мекемеге ақпарат пен құжатты ұсынудың келесі мерзімдері белгіленсін:
1) сақтанушы – сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын жасағаннан кейін бір ай ішінде аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік бөлімінің атына осы қаулының 1-қосымшасы бойынша;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы – апта сайын агентке осы қаулының 2, 5, 6-қосымшалары бойынша және аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік бөліміне осы қаулының 3, 5, 6-қосымшалары бойынша;
3) агент – апта сайын "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшалары бойынша, сондай-ақ аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік бөліміне осы қаулының 4, 5, 6-қосымшалары бойынша.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об установлении формы и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Павлодарской области от 14 апреля 2015 года № 109/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2015 года № 4477. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 23 мая 2017 года № 134/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 23.05.2017 № 134/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы представляемой информации и документов для:
1) страхователя согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика и общества взаимного страхования согласно приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агента согласно приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Установить следующие сроки предоставления информации и документов государственному учреждению:
1) страхователем - в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес районного (городского) отдела сельского хозяйства и предпринимательства по приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования - еженедельно агенту по приложениям 2, 5, 6 и районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства по приложениям 3, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агентом - еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" по приложениям 3, 4, 5, 6, а также районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства по приложениям 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.