2015 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 129/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 4524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы "Тұқым шаруашылығы туралы" Заңының 6-1-бабы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйырығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 5, 6-тармақтарына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 2015 жылдың өніміне сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.

О некоторых вопросах субсидирования развития семеноводства на 2015 год
Постановление акимата Павлодарской области от 27 апреля 2015 года № 129/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2015 года № 4524
В соответствии с подпунктом 18) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", пунктами 5, 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков
2015 жылғы "18" мамырдағы
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "27" сәурдегі
№ 129/4 қаулысына
қосымша
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын
2015 жылдың өніміне сатып алудың (пайдаланудың) ең томенгі нормалары аймақтар
бойынша дақылдар бөлінісінде:
а) қоңыржай-қуаң аймақта: Железин, Ертіс және Качир аудандары
Р/с №
Дақыл
кг/га
1
Бидай

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков
"18" мая 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "27" апреля 2015 г №129/4
Минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян
первой репродукции и гибридов первого поколения по зонами в разрезе культур:
а) в умеренно – засушливой зоне: Железинский, Иртышский и Качирский районы
Культура
кг/га
1
Пшеница

** ең аз өсіру мезгілі дәнді көпжылдық шөптерде 10 жыл, бұршақты көпжылдық шөптерде 5 жыл екенін ескере отырып, жыл сайын дәнді көпжылдық шөптер үшін 1/10 бөлік (10%) және бұршақты көпжылдық шөптер үшін 1/5 бөлік (20%) сорт жаңарту талап етіледі.

** с учетом того, что минимальный период выращивания многолетних злаковых трав – 10 лет, многолетних бобовых трав – 5 лет, требуется ежегодное сортообновление в размере 1/10 части (10%) для многолетних злаковых трав и 1/5 части (20%) для многолетних бобовых трав.