Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөніндегі 2015 жылға арналған субсидия көлемдерін анықтау туралы
Павлодар облысы әкімінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда № 4536 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 4 сәуiрдегi № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің 8-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі субсидия көлемдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес анықталсын.
Павлодар облысы әкімінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 16 мамырдағы "Павлодар облысының аудандары мен қалаларына ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөніндегі субсидия көлемдерін анықтау туралы" № 3 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3838 болып тіркелді, 2014 жылғы 1 мамырда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды).
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы шешімнің Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімінің
2015 жылғы 26 мамыр
№ 3 шешіміне
қосымша
Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөнiндегi
2015 жылға арналған субсидия көлемдері
Р/с №
Аудандар мен қалалар атауы
Суару түрлері бойынша критерийлер
1 текше метрге субсидиялар көлемі (бекітілген тарифке %-бен)
Төленуі тиіс субсидия көлемі, (теңге)
1
2
3
4
5
1
Ақсу қаласы
Механикалық көтерумен жаңбырлату.
Екі жақты механикалық су көтергіш
70
80

Об определении объемов субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2015 год
Решение акима Павлодарской области от 26 мая 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июня 2015 года № 4536
В соответствии с пунктом 8 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 принимаю РЕШЕНИЕ:
Определить объемы субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям согласно приложению к настоящему решению.
Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Павлодарской области от 16 мая 2014 года № 3 "Об определении объемов субсидий районам и городам Павлодарской области по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3838, опубликовано 1 мая 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы".
Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение
к решению акима
Павлодарской области
от 26 мая 2015 года №3
Объемы субсидий по подаче воды сельскохозяйственным
товаропроизводителям на 2015 год
№ п/п
Наименование районов и городов
Критерии по видам орошения
Размер субсидий на 1 куб.метр (в % к утвержденному тарифу)
Объем субсидий, подлежащий выплате, (тенге)
1
2
3
4
5
1
Город Аксу
Дождевание с механическим водоподъемом Двойной механический водоподъем
70
80