Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі "2014 - 2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 235/7 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 155/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 шілдеде № 4566 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі N 221/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2015 N 221/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі 2014 - 2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 235/7 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3911 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 тамызда "Звезда Прииртышья" және 2014 жылғы 19 тамызда "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
преамбулада "Білім туралы" Заңының 6 бабы 2 тармағының 8) тармақшасына" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы ", Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрінің 2014 жылғы 23 шілдедегі "Эксперимент тәртібінде "Мейірбике ісі" мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриаттың білім беру бағдарламасын енгізу туралы" № 417 бұйрығына" деген мәтінмен толықтырылсын;
1-қосымша 46-1-жолмен толықтырылсын:
"
46-1
эксперимент тәртібінде "Мейірбике ісі" мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриат
25
-
".
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
"эксперимент тәртібінде "Мейірбике ісі" мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриаттың даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынында орналастыруды;
аумақтық әділет органдарында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
аумақтық әділет органдарында осы қаулыны мемлекеттік тіркегеннен кейін, он күнтізбелік күн ішінде, бұқаралық ақпарат құралдары және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауға жолдау;
Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында осы қаулының орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облысы әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктеледі.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Д. Тұрғанов

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 июля 2014 года № 235/7 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2014 - 2015 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 155/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 июля 2015 года № 4566. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 июля 2015 года N 221/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.07.2015 N 221/8.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 июля 2014 года № 235/7 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2014 - 2015 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3911, опубликовано 21 августа 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 19 августа 2014 года в газете "Сарыарқа Самалы") следующие дополнения:
в преамбуле после слов "Об образовании" дополнить текстом следующего содержания ", приказом Вице-министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2014 года № 417 "О внедрении образовательной программы прикладного бакалавриата по специальности "Сестринское дело" в режиме эксперимента";
приложение 1 дополнить строкой 46-1:
"
46-1
в режиме эксперимента-прикладной бакалавриат по специальности "Сестринское дело"
25
-
".
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку прикладного бакалавриата по специальности "Сестринское дело" в режиме эксперимента в коммунальном государственном предприятии на праве хозяйственного ведения "Павлодарский медицинский колледж" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области;
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Д. Турганов