Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 4446 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 15.05.2015 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабың 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Ертіс өзенінде су деңгейі табиғи көтерілуінен тұрғын үйлерді басуына байланысты, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ қабылдайды:
1. Ақсу қаласында, Ақсу кентінде табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою комиссиясының басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Қ.З Арынов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Қ. Нүкенов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 25 апреля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2015 года № 4446. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 15.05.2015 № 3.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в связи с тем, что с природным повышением уровня воды на реке Иртыш происходит подтопление жилых домов, аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в городе Аксу, в поселке Аксу.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Аксу Арынова К.З. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города
К. Нукенов