Ақсу қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 444/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 шілдеде № 4567 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы N 31/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 15.01.2016 N 31/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" № 371 қаулысына сәйкес Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауда қызметінің субъектілерімен Ақсу қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес орындар белгіленсін.
2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі "Ақсу қаласының селолық округтері аумағында орынға барып сауда жасайтын орындарды белгілеу туралы" № 544/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3906 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 тамыздағы № 62 “Ақсу жолы” және № 62 “Новый путь” газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 10 маусымдағы
№ 444/6 қаулысына
қосымша
Сауда қызметінің субьектілерімен Ақсу қаласы
бойынша барып сауда жасайтын орындардың тізбесі
№ р/н
Атауы
Орналасқан жері
1.
Ақсу қаласы
Ленин көшесі 57 үйдің жанында;
Әуезов көшесі бойындағы 40 және 42 үйлер арасында;
Қамзин көшесі бойындағы 67 үйдің бүйір жағында ("Дәулет" дүкеніне қарсы);
Қамзин көшесі бойындағы № 27 үйдің маңында ("Рахима" дүкеніне қарсы);
Қамзин көшесі бойындағы 18 және 20 үйлердің арасында ("Ұрқия" дүкенінің алдында);
Әуезов көшесі бойындағы 83 А үйдің бүйір жағында;
Царев көшесі бойындағы 17 үйдің бүйір жағында ("Пахомовский" дүкенінің маңында);
Әуезов көшесі бойындағы 29 үйдің "АриИль" дүкеніне қарсы;
8 Наурыз көшесі бойындағы "Юбилейный" дүкенінің алдында;
Строителей көшесі бойындағы 22 және 26 үйлердің арасында;
қалалық бақ аумағында;
қалалық жағалау аумағында;
Әуезов көшесі бойындағы алаңда ("Азамат" дүкенінің алдында).
2.
Алғабас селолық округі
Алғабас ауылы, Коммунистическая көшесіндегі алаңда;
Жолқұдық ауылы, Ленинский-Русская поляна трассасының бойындағы алаңда ("Қасенов" ЖК дүкеніне қарама-қарсы);
Ребровка ауылында, Қазанғап би көшесіндегі алаңда (бастауыш мектепке қарама-қарсы);
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі бойындағы ("Алғабас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы);
Көктас ауылы, Достық көшесіндегі бойындағы (бастауыш мектепке қарама-қарсы);
Қарабай ауылында, Жағалау көшесіндегі алаңда.
3.
Достық селолық округі
Достық ауылы, 1 Линия көшесі бойындағы ("Достық" орта мектебіне қарама-қарсы);
Парамоновка ауылы Молодежная көшесіндегі алаңда;
Пограничник ауылы Белорусская көшесіндегі алаңда.
4.
Евгеньевка селолық округі
Евгеньевка ауылы Гагарин көшесіндегі алаңда;
Үштерек ауылы Ленин көшесіндегі алаңда;
Сольветка ауылы Ленин көшесіндегі алаңда.
5.
Қалқаман селолық округі
Қалқаман ауылы Ленин көшесіндегі алаңда;
Ақжол ауылы Школьная көшесіндегі алаңда.
6.
Қызылжар селолық округі
Қызылжар ауылы, Гагарин көшесі бойындағы (Мәдениет үйіне қарама-қарсы);
Сарышығанақ ауылында Центральная көшесі бойындағы (Мәдениет үйіне қарама-қарсы).
7.
Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округ
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесіндегі алаңда;
Путь Ильича ауылы, Ленин көшесіндегі алаңда;
Құркөл ауылы, Алтай көшесіндегі алаңда.

Об определении мест для осуществления выездной торговли по городу Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 10 июня 2015 года № 444/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июля 2015 года № 4567. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 15 января 2016 года N 31/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 15.01.2016 N 31/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить места для осуществления субъектами торговой деятельности выездной торговли по городу Аксу согласно приложению к настоящему постановлению.
Постановление акимата города Аксу от 14 июля 2014 года № 544/4 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3906, опубликованное 13 августа 2014 года в газетах “Ақсу жолы” № 62 и “Новый путь” № 62) признать утратившим.силу.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 10 июня
2015 года № 444/6
Перечень мест для осуществления субъектами торговой
деятельности выездной торговли по городу Аксу
№ п/п
Наименование
Места расположения
1.
город Аксу
у дома по улице Ленина 57;
между жилыми домами по улице Ауэзова 40 и 42;
с торца дома по улице Камзина 67 (напротив магазина "Даулет");
у дома по улице Камзина 27 (напротив магазина "Рахима");
между домами по улице Камзина 18 и 20 (напротив магазина "Уркия");
с торца дома по улице Ауэзова 83 А;
с торца дома по улице Царева 17 (напротив магазина "Пахомовский");
по улице Ауэзова 29, напротив магазина "АриИль";
по улице 8 Марта, площадь перед магазином "Юбилейный";
между домами по улице Строителей 22 и 26;
на территории городского парка;
на территории городской набережной;
площадь по улице Ауэзова (напротив магазина "Азамат").
2.
Алгабасский сельский округ
село Алгабас, на площади по улице Коммунистическая;
село Жолкудук, вдоль трассы Ленинский-Русская Поляна (напротив магазина ИП "Касенов");
село Ребровка, по улице Қазанғап би (напротив начальной школы);
село Айнаколь, по улице Центральная (напротив административного здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа");
село Коктас, по улице Достық (напротив начальной школы);
село Карабай, на площади по улице Жағалау.
3.
Достыкский сельский округ
село Достык, по улице 1 Линия (напротив средней школы "Достык");
село Парамоновка, на площади по улице Молодежная;
село Пограничник, на площади по улице Белорусская.
4.
Евгеньевский сельский округ
село Евгеньевка, на площади по улице Гагарина;
село Уштерек, на площади по улице Ленина;
село Сольветка, на площади по улице Ленина.
5.
Калкаманский сельский округ
село Калкаман, на площади по улице Ленина; село Акжол, на площади по улице Школьная.
6.
Кызылжарский сельский округ
село Кызылжар, по улице Гагарина (напротив Дома культуры);
село Сарышыганак, по улице Центральная (напротив Дома культуры).
7.
Сельский округ имени Мамаита Омарова
село имени Мамаита Омарова, на площади по улице Ш. Аргынбаева;
село Путь Ильича, на площади по улице Ленина;
село Курколь, на площади по улице Алтайская.