Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 307/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық маслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3791 тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырдағы "Отарқа", 2014 жылғы 7 мамырдағы "Голос Экибастуза" газеттеріне жарияланды), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының:
үшінші абзацындағы "69 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (бұдан әрі - АЕК)" сандары және сөздері "150000 (бір жүз елу мың) теңге" сандары және сөздеріне ауыстырылсын;
төртінші абзацындағы "(Ауғаныстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылары мен Чернобыль атом электр стансасындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқандардан басқа (бұдан әрі – ЧАЭС)" сөздері жойылсын, "1,8 АЕК" сандары және сөздері "10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК)" сандары және сөздеріне ауыстырылсын";
бесінші абзацындағы "1,8" сандары "5" санына ауыстырылсын;
алтыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын: "жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жөнiнен соғысқа қатысушыларға теңестiрiлген адамдардың басқа да санаттарына 10 АЕК мөлшерінде;";
жетінші абзацы жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының әлеуметтік, мәдени дамыту мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 марта 2015 года № 307/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2015 года № 4399. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2021 года № 32/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28.04.2021 № 32/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3791, опубликовано в газетах "Отарқа" от 7 мая 2014 года, "Голос Экибастуза" от 7 мая 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце третьем цифры и слова "69 месячных расчетных показателей (далее – МРП) заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце четвертом исключить слова "(кроме лиц, участвовавших в боевых действиях в Афганистане и лиц, участвовавших в ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции (далее – ЧАЭС)", цифры и слова "1,8 МРП" заменить цифрами и словами "10 месячных расчетных показателей (далее - МРП)";
в абзаце пятом цифры "1,8" заменить цифрой "5";
абзац шестой изложить в новой редакции: "другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны в размере 10 МРП;";
абзац седьмой исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам социального, культурного развития.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сыздықов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
2015 жылғы "12" наурыз

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Сыздыков
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д.Турганов
"12" марта 2015 года