Екібастұз қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 330/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 4593 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 414/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 23.01.2020 № 414/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.04.2016 № 19/4 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жыл сайын біржолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.04.2016 № 19/4 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының әлеуметтік, мәдени дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э.Абдинов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков

О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Экибастуза на приобретение топлива
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 июня 2015 года № 330/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2015 года № 4593. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23 января 2020 года № 414/52 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23.01.2020 № 414/52 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29.04.2016 № 19/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить ежегодную единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Экибастуза в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29.04.2016 № 19/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам социального, культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Абдинов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков