2016 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 346 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4906 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 102-1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 102-1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) елу жастан асқан тұлғалар;
2) он екі ай және одан артық жұмыс істемейтін тұлғалар;
3) бірде-бір жұмыс істейтін адамы жоқ отбасынан жұмыссыз тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2016 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2016 года № 4906. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 102-1 (вводится в действие со дня подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 102-1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2016 год:
1) лица старше пятидесяти лет;
2) лица, не работающие двенадцать и более месяцев;
3) безработные лица из семей, не имеющих ни одного работающего.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов