Ертіс ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 12/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 4279 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы N 333/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 31.12.2015 N 333/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 5-бабының 2-тармағына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы аумағында тұратын тұрғындардың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) әйелдер үшін елу жастан асқан және ерлер үшін елу бес жастан асқан тұлғалар;
3) ұзақ уақыт (он екі ай және бұдан да артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ тұлғалар;
5) дәрігерлік–кеңестік комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулі тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Шәріпов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Иртышского района
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 января 2015 года № 12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 января 2015 года № 4279. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года N 333/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 31.12.2015 N 333/9.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Иртышского района:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) лица в возрасте старше пятидесяти лет для женщин и старше пятидесяти пяти лет для мужчин;
3) лица, длительное время не работающие (двенадцать месяцев и более);
4) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
5) лица, имеющие ограничения в труде по справке врачебно-консультативной комиссии.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Шарипов