Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" № 134-30-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 184-34-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4377 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 264-60-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 264-60-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10- тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 134-30-5 "Атаулы және мереке күндеріне жеке алынған санаттағы алушылар үшін әлеуметтік көмек мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2014 жылы 17 мамыр күні "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне (бұдан әрі - ҰОС) 150 000 (жүз елу мың) теңге мөлшерінде, сондай-ақ азық-түлік жиынтығына 5 000 (бес мың) теңге сомасында;";
төртінші абзацтағы "1,8" саны "10" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "14" саны "10" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "3,5" саны "10" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "1,8" саны "10" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "1,8" саны "5" санымен ауыстырылсын.
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мүгедектер күніне - қазан айының екінші жексенбісі - он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға, бірінші және екінші топтардағы мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар мүгедек әйелдерге (ерлерге) 2,3 АЕК мөлшерінде".
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Беспаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д.Тұрғанов

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 25 февраля 2015 года № 184-34-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2015 года № 4377. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2020 года № 264-60-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.12.2020 № 264-60-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
В решение Иртышского районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 134-30-5 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3786, опубликовано 17 мая 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ( далее - ВОВ) в размере 150 000 (сто пятьдесят тысяч) тенге, а также продуктовый набор на сумму 5 000 (пять тысяч) тенге;";
в абзаце четвертом цифры "1,8" заменить цифрой "10";
в абзаце пятом цифру "14" заменить цифрой "10";
в абзаце шестом цифры "3,5" заменить цифрой "10";
в абзаце восьмом цифры "1,8" заменить цифрой "10";
в абзаце девятом цифры "1,8" заменить цифрой "5";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"ко Дню инвалидов Республики Казахстан – второе воскресенье октября, детям-инвалидам до восемнадцати лет, инвалидам первой и второй групп, женщинам (мужчинам) – инвалидам, имеющим несовершеннолетних детей, в размере 2,3 МРП".
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата
Ж. Беспаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д. Турганов

2015 жылғы 3 наурыз

3 марта 2015 года