Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 1/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 2/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4397 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 212/43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 19.07.2019 № 212/43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 1/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 тіркелген, 2014 жылғы 6 мамырдағы "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының:
үшінші абзацында "69 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК)" сандары мен сөздері "150000 (жүз елу мың теңге)" сандары мен сөздері ауыстырылсын;
оныншы абзацында "1,8 АЕК" сандары мен сөздері "10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК)" сандары мен сөздері ауыстырылсын;
он екінші абзацында "1,8" сандары "5" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Осумханова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
2015 жылғы "3" наурыз

О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 1/31 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 19 февраля 2015 года № 2/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2015 года № 4397. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 19 июля 2019 года № 212/43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 19.07.2019 № 212/43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 1/31 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3781, опубликованное в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" от 6 мая 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце третьем цифры и слова "69 месячных расчетных показателей (далее – МРП)" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в десятом абзаце цифры и слова "1,8 МРП" заменить цифрами и словами "10 месячных расчетных показателей (далее – МРП)";
в двенадцатом абзаце цифры "1,8" заменить цифрой "5".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Осумханова
Секретарь районного маслихата К. Альтаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д. Турганов
"3" марта 2015 года