Май ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 05 мамырдағы № 138/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4494 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі “Білім туралы” Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 05 мая 2015 года № 138/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 мая 2015 года № 4494
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании”, акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Май ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. “Май ауданының білім беру бөлімі” мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпке сәйкес, қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.М. Сейітқазинге жүктелсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Майском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению “Отдел образования Майского района”, в порядке установленном законодательством Республики Казахстан, принять необходимые организационные меры.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейтказина Д.М.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақова
Май ауданы әкімдігінің
2015 жылғы “05” мамырдағы
№ 138/5 қаулысына
қосымша
Май ауданы бойынша 2015 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жана редакцияда – Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 02.11.2015 № 303/11 (алғаш рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Май ауданы әкімдігінің Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының “Ақбота бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
6804
31073
1-ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
2.
Май ауданы әкімдігінің, Кеңтүбек селолық округі әкімі аппаратының “Қарлығаш бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)
6405
32862
1-ден 3 жасқа дейін - 6000;
3-тен 7 жасқа дейін - 6400
3.
Май ауданы әкімдігінің Қаратерек селолық округі әкімі аппаратының “Балбөбек бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
6300
23717
1-ден 3 жасқа дейін - 5250;
3-тен 7 жасқа дейін - 6300
4.
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының “Айгөлек бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
6804
34633
1-ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
5.
Май ауданы әкімдігінің, Ақшиман селолық округі әкімі аппаратының “Балауса бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
30
(республикалық бюджет)
6804
19592
1-ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
6.
Май ауданы әкімдігінің “Балдәурен балабақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
45
(жергілікті бюджет)
6804
39470
3-тен 7 жасқа дейін – 6800
7.
Май ауданы әкімдігінің, Саты селолық округі әкімі аппаратының “Әйгерім бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20
(республикалық бюджет)
6804
62338
1-ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
8.
Май ауданы әкімдігінің, Май селолық округі әкімі аппаратының “Балдырған бөбектер бақшасы” мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Искакова
Приложение
к постановлению акимата
Майского района
от "05" мая 2015 года № 138/5
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год в Майском районе
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Майского района Павлодарской области от 02.11.2015 № 303/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Ақбота” аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
6804
31073
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
2.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Қарлығаш” аппарата акима Кентубекского сельского округа, акимата Майского района
50
(республиканский бюджет)
6405
32862
от 1до 3 лет – 6000;
от 3 до 7 лет - 6400
3.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Балбөбек” аппарата акима Каратерекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
6300
23717
от 1до 3 лет – 5250;
от 3 до 7 лет - 6300
4.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Айгөлек” аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
6804
34633
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Балауса” аппарата акима Акшиманского сельского округа, акимата Майского района
30
(республиканский бюджет)
6804
19592
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
6.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Детский сад Балдәурен” акимата Майского района
45
(местный бюджет)
6804
39470
от 3 до 7 лет - 6800
7.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Әйгерім” аппарата акима Сатинского сельского округа, акимата Майского района
20
(республиканский бюджет)
6804
62338
от 1до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
8.
Государственное казенное коммунальное предприятие “Ясли сад Балдырған” аппарата акима Майского сельского округа, акимата Майского района
50
(республиканский бюджет)