Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 30 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 30/227 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 42/328 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 4366 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 15.05.2020 № 71/315 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:
Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 30 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 27 ақпандағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" № 30/227 (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3734 тiркелген, 2014 жылғы 20 наурыздағы "Заман тынысы" аудандық газетiнiң № 12, 2014 жылғы 20 наурыздағы "Нива" аудандық газетiнiң № 12 жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерiстер және толықтыру енгiзiлсiн:
10-тармағының 2) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын.
9-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген санат үшін тұрғын үй жөндеуге факт шығындар бойынша осы Қағидалардың 17-тармағының 1), 2), 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды қоса берумен уәкілетті органға немесе ауыл, ауылдық округ әкіміне өтініш негізінде 200 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
9-тармағының 2) тармақшасының бірінші абзацында көрсетілген санат үшін тұрғын үй жөндеуге факт шығындар бойынша осы Қағидалардың 17-тармағының 1), 2), 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттарды қоса берумен уәкілетті органға немесе ауыл, ауылдық округ әкіміне өтініш негізінде 54 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;

О внесении изменений и дополнение в решение Павлодарского районного маслихата (30 очередная сессия, 5 созыв) от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 февраля 2015 года № 42/328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2015 года № 4366. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15 мая 2020 года № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15.05.2020 № 71/315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (30 очередная сессия, 5 созыв) от 27 февраля 2014 года № 30/227 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 марта 2014 года в районной газете "Заман тынысы" № 12, опубликованное 20 марта 2014 года в районной газете "Нива" № 12) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 2) пункта 10 абзац один изложить в новой редакции:
для категории, указанной в подпункте 1) пункта 9 на ремонт жилья по фактическим затратам в размере 200 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2), 5) пункта 17 настоящих Правил;
дополнить абзацем следующего содержания:
для категории, указанной в абзаце первом подпункта 2) пункта 9 на ремонт жилья по фактическим затратам в размере 54 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2), 5) пункта 17 настоящих Правил;

10-тармағының 2) тармақшасының жетінші абзацы алып тасталынсын;
11-тармағының 1) тармақшасындағы екінші абзацында "70" деген сан "100" деген санмен ауыстырылсын.
11-тармағының 1) тармақшасының бесінші абзацы алып тасталынсын;
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Баткеев
Мәслихат хатшысы Б. Оралов

в подпункте 2) пункта 10 абзац семь исключить;
в подпункте 1) пункта 11 в абзаце два цифру "70" заменить цифрой "100";
в подпункте 1) пункта 11 абзац пять исключить;
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Баткеев
Секретарь маслихата Б. Оралов