Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 32 кезектен тыс сессиясының) 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 32/242 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 42/327 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4384 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 78/366 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 78/366 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 32 кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 32/242 (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3780 тiркелген, 2014 жылғы 4 мамырдағы "Заман тынысы", "Нива" аудандық газеттерiнде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
он бірінші абзацында "69 АЕК" деген сөздер мен сандар "150000 (жүз елу мың) теңге" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацында "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацында "14" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацында "3,5" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацында "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацында "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацында "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацында "1,8" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Баткеев
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (32 внеочередная сессия, 5 созыв) от 25 апреля 2014 года № 32/242 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 февраля 2015 года № 42/327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2015 года № 4384. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2020 года № 78/366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2020 № 78/366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского районного маслихата (32 внеочередная сессия, 5 созыв) от 25 апреля 2014 года № 32/242 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3780, опубликованное от 4 мая 2014 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива"), следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце одиннадцатом цифры и слова "69 МРП" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце тринадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце четырнадцатом цифры "14" заменить цифрами "10";
в абзаце пятнадцатом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзаце семнадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце восемнадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце девятнадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце двадцатом цифры "1,8" заменить цифрой "5".
Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Баткеев
Секретарь маслихата Б. Оралов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д. Турганов

2015 жылғы 3 наурыз

3 марта 2015 года