Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 144/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда № 4473 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 201/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.06.2015 № 201/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 43-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шiлдедегi Қылмыстық-атқару кодексiнiң 57-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Павлодар ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Ауылдық округтер мен ауыл әкімдері Павлодар ауданының пробация қызметінің келісімі бойынша сотталған адамдардың қоғамдық жұмысқа тарту түрінде жазаны өтеуі үшін объектілер тізімдерін сотқа тоқсан сайын ұсынсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Әутәліпов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "29" сәуір
№ 144/4 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге
сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерi
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау.
2. Аумақты қызылсу мұздан тазарту.
3. Аумақты қардан тазарту.
4. Аумақты қоқыстан тазарту.
5. Аумақты арамшөптен тазарту.
6. Қоқысты жинау және тиеу.
7. Жас бұтақтарды кесу.
8. Ағаштарды кесу.
9. Ағаштарды әктеу.
10. Ағаштар егу.
11. Гүлзарларды бөлiп отырғызу.
12. Көгалдарды қолмен қайта қазу.
13. Шөптi шабу.
14. Ғимараттарды әктеу.
15. Ғимараттарды сырлау.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 29 апреля 2015 года № 144/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 мая 2015 года № 4473. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июня 2015 года № 201/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.06.2015 № 201/6.
В соответствии со статьей 43 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года, статьи 57 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
Акимам сельских округов и сел, по согласованию со службой пробации Павлодарского района ежеквартально представлять в суд списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от "29" апреля 2015 года № 144/4
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию
наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Сбор и погрузка мусора.
7. Обрезка порослей.
8. Обрезка деревьев.
9. Побелка деревьев.
10. Посадка деревьев.
11. Разбивка цветочных клуб.
12. Перекопка газонов вручную.
13. Скашивание травы.
14. Побелка зданий.
15. Покраска зданий.