Павлодар ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 369/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 4884 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 148/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 13.05.2016 № 148/5 қаулысымен.

Об организации и финансировании общественных работ в Павлодарском районе на 2016 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 21 декабря 2015 года № 369/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2016 года № 4884. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 мая 2016 года № 148/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13.05.2016 № 148/5.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1-қосымшаға сәйкес айқындалсын.

В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 1.

2. 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко
Павлодар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 369/12 қаулысына
1-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар тізбесі
Сұраныс (адам)
Ұсыныс (адам)
1.
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
2.
"Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
3.
"Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
4.
"Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
5.
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
6.
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
7.
"Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
8.
"Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22
22
9.
"Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
10.
"Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21
21
11.
"Красноармейка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25
25
12.
"Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
13.
"Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
Барлығы
190
190
Павлодар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 369/12 қаулысына
2-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың тізбесі
Түрлері, көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
1.
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 50 дана;
гүлзарларды орналастыру – 50 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 17 көше.
Үй-үйді аралау – 634 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
2.
"Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу –100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 50 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 2 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 20 көше.
Үй-үйді аралау – 719 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
3.
"Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 60 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 2 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 24 көше.
Үй-үйді аралау – 540 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
4.
"Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
Ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 15 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 11 көше.
Үй-үйді аралау – 174 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
5.
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу –75 дана;
гүлзарларды орналастыру – 10 шаршы метр;
ескерткіштерді және обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 2 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 15 көше.
Үй-үйді аралау – 540 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы –аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
6.
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 3 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 22 көше.
Үй-үйді аралау – 653 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жүмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының
мөлшерi, аудандық бюджет
7.
"Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу –100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 80 шаршы метр;
обелискілерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 3 көше.
Үй-үйді аралау – 800 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы –аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
8.
"Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 50 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 2 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 35 көше.
Үй-үйді аралау – 899 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақыныҺ мөлшерi, аудандық бюджет
9.
"Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 60 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 17 көше.
Үй-үйді аралау – 348 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы –аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
10.
"Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 80 дана;
гүлзарларды орналастыру – 80 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін – 4 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 25 көше.
Үй-үйді аралау – 462 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
11.
"Красноармейка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
Ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 50 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 25 көше.
Үй-үйді аралау – 450 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
12.
"Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 30 дана;
гүлзарларды орналастыру – 15 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 1 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 10 көше.
Үй-үйді аралау – 250 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс уақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
13.
"Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумағын көгалдандыру:
ағаш отырғызу – 70 дана;
гүлзарларды орналастыру – 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру (арнайы мамандықты қажет етпейтін - 2 дана;
көшелерді қоқыстан және көшелерді қардан тазалау – 10 көше.
Үй-үйді аралау – 540 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Жұмыс шарттары сағат 9.00- ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс,
жұмыс ақытының ұзақтығы -аптасына 40 сағаттан аспайды.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет

2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бабенко
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от "21" декабря 2015 года
№ 369/12
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Перечень организаций
Спрос (человек)
Предложение (человек)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
20
20
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Рождественского сельского округа"
15
15
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Заринского сельского округа"
20
20
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Зангарского сельского округа"
12
12
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа"
20
20
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
5
5
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Черноярского сельского округа"
5
5
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чернорецкого сельского округа"
22
22
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ефремовского сельского округа"
5
5
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакатского сельского округа"
21
21
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
25
25
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ольгинка"
5
5
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Луганского сельского округа"
15
15
Итого
190
190
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарского района
от "21" декабря 2015 года
№ 369/12
Перечень
организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год
Перечень организаций
Виды, объемы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 50 штук;
устройство цветников – 50 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 17 улиц.
Подворный обход –634 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Рождественского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев –100 штук;
устройство цветников –50 квадратных метров;
благоустройство памятников - и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 20 улиц.
Подворный обход – 719 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Заринского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников –60 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 24 улицы.
Подворный обход –540 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Зангарского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 15 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 11 улиц.
Подворный обход – 174 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта
посадка деревьев – 75 штук;
устройство цветников – 10 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков (не требующее специального образования) – 2 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 15 улиц.
Подворный обход –540 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 3 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 22 улицы.
Подворный обход – 653 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Черноярского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников –80 квадратных метров;
благоустройство обелисков (не требующее специального образования) – 1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 3 улицы.
Подворный обход – 800 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чернорецкого сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 50 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 2 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 35 улиц.
Подворный обход – 899 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ефремовского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 60 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 17 улиц.
Подворный обход – 348 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакатского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 80 штук;
устройство цветников – 80 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 4 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега –25 улиц.
Подворный обход – 462 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев –150 штук;
устройство цветников – 50 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) -1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега –25 улиц.
Подворный обход – 450 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ольгинка"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 30 штук;
устройство цветников – 15 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) - 1 штука;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 10 улиц.
Подворный обход – 250 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере
минимальной заработной платы, районный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Луганского сельского округа"
Благоустройство территорий населенного пункта:
посадка деревьев – 70 штук;
устройство цветников – 30 квадратных метров;
благоустройство памятников (не требующее специального образования) – 2 штуки;
уборка территорий от мусора и очистка улиц от снега – 10 улиц.
Подворный обход – 540 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
Условия работы с 9.00-18.30, обеденный перерыв 13.00-14.30 часов, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет