"Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 1/61 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 ақпанда № 1122 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 2/328 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.05.2019 № 2/328 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 3/606 "Алматы қаласы әкімдігінің құрылымы туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 1/33 қаулысына және V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVIII сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 144 "Алматы қаласын басқару сызбасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 299 шешіміне сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауы "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып (бұдан әрі – Басқарма) өзгертілсін.
2. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 06.12.2016 № 4/569 қаулысымен (әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Басқарма заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) Алматы қаласының әділет органдарында Басқарманың қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы осы қаулыдан туындайтын қажетті іс-шараларды жүргізсін.
5. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2014 жылғы 17 маусымдағы № 2/486 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1069 тіркелген, 2014 жылғы 15 шілдедегі "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 3 февраля 2015 года № 1/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 февраля 2015 года № 1122. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27 мая 2019 года № 2/328
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.05.2019 № 2/328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата города Алматы от 23 января 2015 года № 1/33 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 15 июля 2013 года № 3/606 "О структуре акимата города Алматы" и решением маслихата города Алматы V-го созыва внеочередной XXXV-ой сессии № 299 от 20 января 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение XVIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва № 144 от 5 июля 2013 года "Об утверждении схемы управления городом Алматы", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы" в коммунальное государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы" (далее - Управление).
2. Пункт 2 признан утратившим силу постановлением акимата города Алматы от 06.12.2016 № 4/569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Управлению в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить перерегистрацию Управления в органах юстиции города Алматы;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы провести необходимые мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
5. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 17 июня 2014 года № 2/486 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1069, опубликовано 15 июля 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 3 ақпандағы
№ 1/61 қаулысымен бекітілді
"Алматы қаласы Кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму
басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 06.12.2016 № 4/569 қаулысымен (әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Утверждено
постановлением акимата
города Алматы
от 3 февраля 2015 года №1/61
Положение о коммунальном государственном учреждении
"Управление предпринимательства и индустриально-инновационного
развития города Алматы"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата города Алматы от 06.12.2016 № 4/569 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).