Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 3/548 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қазанда № 1211 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 2/247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.04.2021 № 2/247 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктердің карантині туралы" Заңының 9-1 бабының 3) тармағын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша Аумақтық инспекциясының Алматы қаласының аумағында аса қауіпті карантиндік ауру жеміс ағаштарының бактериялық күйігі Erwinia amylovora (Burill) Winslow et al., (бұдан әрі мәтін бойынша – карантинді нысан), ошағы табылғаны туралы 2015 жылғы 3 шілдедегі №04-09/478, 2015 жылғы 16 шілдедегі №04-09/506, 2015 жылғы 28 шілдедегі №04-09/536 ұсыныстарының негізінде, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының аумағында карантинді нысанды толық жойғанға дейін карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша Аумақтық инспекциясына (келісім бойынша) карантинді нысандардың таралу ошағын оқшаулау және жою бойынша іс-шаралар кешенін әзірлеу және оның орындалуына бақылауды жүзеге асыру ұсынылсын.
3. Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 15 сентября 2015 года N 3/548. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 октября 2015 года N 1211. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27 апреля 2021 года № 2/247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 27.04.2021 № 2/247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь пунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представлений Территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы от 3 июля 2015 года № 04-09/478, 16 июля 2015 года № 04-09/506, 28 июля 2015 года № 04-09/536 об обнаружении на территории города Алматы очага бактериального заболевания – ожогов плодовых культур Erwinia amylovora (Burill) Winslow et al., (далее по тексту – карантинный объект), акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону на территории города Алматы с введением карантинного режима до полного уничтожения карантинного объекта, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рекомендовать Территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию) разработать комплекс мероприятий по локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов и осуществить контроль за его исполнением.
3. Управлению сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Аукенова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы