Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тiзбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 176 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 маусымда N 3262 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі N 249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 13.07.2015 N 249 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларының 8-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1-қосымшаға сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі;
2-қосымшаға сәйкес басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі

Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2015 года № 3262. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года N 249
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 13.07.2015 N 249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1;
нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо- Казахстанской области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан

2015 жылғы 22 мамыр
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 176 қаулысына 1-қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Жаздық бидай
Күздік бидай
Күздік қарабидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Дәнді-бұршақты дақылдар
Майлы дақылдар
Картоп
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
Жабық топырақтағы көкөністер
Жемшөптік дақылдар:
бірінші, екінші және үшінші жылғы көп жылдық бұршақ шөптер
бірінші жылы егілген басқа да көп жылдық шөптер
сүрлемдік жүгері және күнбағыс
бір жылдық шөптер, дәнді және дәнді-бұршақты дақылдардың қоспасы:
сұлы мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа ٭
судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы және сиыржоңышқа ٭٭
сұлы, арпа, бұршақ және бидай; сұлы мен бұршақ; тары мен бұршақ ٭٭٭
бұршақ пен сұлы; сұлы, арпа және бұршақ; судан шөбі мен бұршақ; тары мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа; рапс пен сұлы ٭٭٭٭
٭ азыққа
٭٭ пішенге
٭٭٭ пішендемеге
٭٭٭٭ жасыл конвейерге

22 мая 2015 года
А. Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению акимата области от 26 мая 2015 года № 176
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Яровая пшеница
Озимая пшеница
Озимая рожь
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Зернобобовые
Масличные
Картофель
Овощные и бахчевые открытого грунта
Овощи защищенного грунта
Кормовые:
многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
прочие многолетние травы первого года сева
кукуруза и подсолнечник на силос
однолетние травы, смесь зерновых и зернобобовых культур:
овес и горох; горох, овес и ячмень ٭
суданская трава; просо; могар; овес и вика ٭٭
овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох ٭٭٭
горох и овес; овес, ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес ٭٭٭٭
٭ на зеленый корм
٭٭ на сено
٭٭٭ на сенаж
٭٭٭٭ на зеленый конвейер

Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 176 қаулысына 2-қосымша
Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
Рет №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының
атауы
1 гектарға арналған субсидиялар нормативі,
теңге
1
Жаздық, қатты сұрыпты және күздік бидай, күздік қарабидай (субсидиялардың базалық нормасы)

Приложение 2 к постановлению акимата области от 26 мая 2015 года № 176
Нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив
субсидий
на 1 гектар, тенге
1
Пшеница яровая, твердых сортов и озимая, рожь озимая (базовая норма субсидий)