Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді, ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандатуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтерін, сондай-ақ өлшемдер мен талаптарды бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 222 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде N 3302 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі N 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.07.2016 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері;
2) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге;
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандату бағыты бойынша субсидиялар алуға үміткер ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге қойылатын өлшемдер мен талаптар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
2015 жылғы 29 маусым
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 222 қаулысына 1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Об утверждении нормативов субсидий, а также критериев и требований по направлениям субсидирования возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, удешевление затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 июня 2015 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июля 2015 года № 3302. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 июля 2016 года N 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14.07.2016 N 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить:
1) Нормативы субсидий:
на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
на удешевление затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2) Критерии и требования:
к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
к товаропроизводителям, претендующим на получение субсидий по направлению удешевление затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
29 июня 2015 года
А. Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению акимата области от 29 июня 2015 года № 222
Норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

3 200
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 222 қаулысына 2-қосымша
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Етті мал шаруашылығы
бас
100 000
Сүтті мал шаруашылығы
бас
100 000
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 222 қаулысына 3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Р/с
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
1. Асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектілерінің тізілімінде тіркелген ұрықтандырушы-техниктердің болуы.
2. Қолдан ұрықтандыруды жүргізу үшін пайдаланылатын арнайы технологиялық жабдықтың болуы.
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 29 қаулысына 4-қосымша
Ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөп қоспаларын дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандату бағыты бойынша субсидиялар алуға үміткер ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Р/с
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Етті мал шаруашылығы
Кемінде 300 бас сиырдың болуы.
2
Сүтті мал шаруашылығы
Кемінде 300 бас сиырдың болуы.

3 200
Приложение 2 к постановлению акимата области от 29 июня 2015 года № 222
Норматив субсидий на удешевление затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Мясное скотоводство
голов
100 000
Молочное скотоводство
голов
100 000
Приложение 3 к постановлению акимата области от 29 июня 2015 года № 222
Критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
№ п/п
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
1. Наличие техников - осеменаторов зарегистрированных в реестре субъектов племенного животноводства.
2. Наличие специального технологического оборудования, используемого для проведения искусственного осеменения.
Приложение 4 к постановлению акимата области от 29 июня 2015 года № 222
Критерии и требования к товаропроизводителям, претендующим на получение субсидий по направлению удешевление затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок
№ п/п
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Мясное скотоводство
Наличие коров – не менее 300 голов.
2
Молочное скотоводство
Наличие коров – не менее 300 голов.