Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 2436 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қаңтарда N 3592 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы N 974 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 18.05.2016 N 974 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңын іске асыру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жұмыссыздардың еңбекақы төлемінің мөлшері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Петропавл қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар" бағдарламасы бойынша осы мақсаттарға жергілікті бюджетте көзделген қаражат шегінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақы төлемі "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы есебінен жүргізсін.
5. Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс пен сұраныс анықталсын:
жұмыс орнының мәлімделген қажеттілік саны – 498 адам;
бекітілген қажеттілік саны – 498 адам.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары бес күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен қалыпты жұмыс аптасы белгіленеді. Еңбек жағдайларын ескере, еңбек шартымен көзделген жұмыс уақытының икемді режимі белгіленуі мүмкін.
7. "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) бекітілген тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды уақытша қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін;

Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 2436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 января 2016 года № 3592. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 мая 2016 года N 974
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.05.2016 N 974 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы на 2016 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить размеры оплаты труда безработных, согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Петропавловска" обеспечить финансирование общественных работ по программе 451-002-100 "Программа занятости. Общественные работы" в пределах средств, предусмотренных на эти цели в местном бюджете.
4. Оплату труда общественных работников производить из расчета минимальной заработной платы, установленным Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы".
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 498 человек;
в количестве утвержденной потребности – 498 человек.
6. Условия общественных работ определяются нормальной продолжительностью рабочего времени, пятидневной рабочей неделей с двумя выходными днями. Исходя из условий труда, может устанавливаться режим гибкого рабочего времени, предусмотренный условиями трудового договора.
7. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области":
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, согласно утвержденному перечню;

2) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасасын.
8. "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2482 қаулысының (№ 3031 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Қызылжар нұры", "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
9. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
10. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Петропавл қаласының әкімі М. Тасмағанбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"ЖИТС-тің алдын алу және
онымен күрес жөніндегі
Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы" мемлекеттік
мекемесінің бас дәрігері
29 желтоқсан 2015 жыл
А. Сыздықова
"Коммунхоз Петропавловск"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
29 желтоқсан 2015 жыл
Р. Тұрғымбаев
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
29 желтоқсан 2015 жыл
Е. Сейдімбек
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Петропавл қаласының
Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
29 желтоқсан 2015 жыл
Н. Кәдөш
"Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы Құқықтық
статистика және арнайы есепке
алу жөніндегі комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
30 желтоқсан 2015 жыл
М. Ахметов
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының)
Солтүстік Қазақстан облыстық
сотының кеңсесі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
30 желтоқсан 2015 жыл
О. Мүтәләпов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Петропавл
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
30 желтоқсан 2015 жыл
М. Мұхамеджанов
"Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
30 желтоқсан 2015 жыл
А. Дүйсекин
"Қазақ соқырлар қоғамы"
қоғамдық бірлестігінің
Солтүстік Қазақстан облыстық
филиалының төрайымы
30 желтоқсан 2015 жыл
А. Тәшенова
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің "Ұлттық
сараптама орталығы"
Солтүстік Қазақстан облыстық
шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорыны
"Петропавл қаласы бойынша
дезинфекция орталығы"
филиалының директоры
30 желтоқсан 2015 жыл
П. Петушков
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министірлігі
Солтүстік Қазақстан
облысының Ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
30 желтоқсан 2015 жыл
Б. Біләлов
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
Төтенше жағдайлар комитеті
Солтүстік Қазақстан облысының
Төтенше жағдайлар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
30 желтоқсан 2015 жыл
П. Филиппов
"Нұр Отан" партиясы"
қоғамдық бірлестігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қалалық филиалы
төрағасының бірінші
орынбасарының м.а.
30 желтоқсан 2015 жыл
А. Сатанов
"Облыстық наркологиялық
орталық" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері
30 желтоқсан 2015 жыл
Б. Ыбыраев
"Солтүстік Қазақстан
облысының мемлекеттік
еңбек инспекциясы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
30 желтоқсан 2015 жыл
Қ. Пішенбаев
"Солтүстік Қазақстан
облысының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан
облысының прокуроры
31 желтоқсан 2015 жыл
С. Зайтлер
"Солтүстік Қазақстан
облысының Ішкі істер
департаменті Петропавл
қаласының Ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
31 желтоқсан 2015 жыл
А. Мұрзықанов

2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
8. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" от 25 декабря 2014 года № 2482 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3031, опубликовано 23 января 2015 года в газетах "Қызылжар нұры", "Проспект СК").
9. Контроль за исполнением постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким
города Петропавловска
М. Тасмаганбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач
государственного учреждения
"Северо-Казахстанский областной
центр по профилактике и
борьбе со СПИД"
29 декабря 2015 год
А. Сыздыкова
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Коммунхоз Петропавловск"
29 декабря 2015 год
Р. Тургумбаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
29 декабря 2015 год
Е. Сейдімбек
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
города Петропавловска
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
29 декабря 2015 год
Н. Кәдөш
Начальник
государственного учреждения
"Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области"
30 декабря 2015 год
М. Ахметов
Руководитель государственного
учреждения "Канцелярия
Северо-Казахстанского
областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов при
Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан")
30 декабря 2015 год
О. Муталяпов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Петропавловск
Департамента государственных
доходов по Северо-Казахстанской
области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
30 декабря 2015 год
М. Мухамеджанов
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
30 декабря 2015 год
А. Дюсекин
Председатель
Северо-Казахстанского
областного филиала
общественного объединения
"Казахское общество слепых"
2015 год
А. Ташенова
Директор филиала
республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного
ведения "Национальный центр
экспертизы" Комитета по защите
прав потребителей
Министерства
национальной экономики РК
"Центр дезинфекции по
городу Петропавловск"
2015 год
П. Петушков
Начальник
государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан"
2015 год
Б. Билялов
Начальник государственного
учреждения "Департамент
по чрезвычайным ситуациям
Северо-Казахстанской области
Комитета по чрезвычайным
ситуациям Министерства
внутренних дел РК"
2015 год
П. Филиппов
И.о. первого заместителя
председателя Петропавловского
городского филиала
Северо-Казахстанской области
общественного объединения
"Партия "Нұр Отан"
2015 год
А. Сатанов
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Областной наркологический
центр"
2015 год
Б. Ибраев
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственной инспекции труда
по Северо-Казахстанской области"
2015 год
К. Пшенбаев
Прокурор
Северо- Казахстанской области
государственного учреждения
"Прокуратура
Северо-Казахстанской области"
31 декабря 2015 год
С. Зайтлер
Начальник
государственного учреждения
"Управление внутренних дел
города Петропавловска
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
31 декабря 2015 год
А. Мурзыканов

Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 2436 қаулысына 1 қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
№ р/р
Кәсіпорын, ұйым атауы
Жұмыс орында рының саны
Қоғамдық жұмыстар түрі
Жұмыстар көлемі
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айлар)
Қаржыландыру көзі
1
"ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы" мемлекеттік мекемесі
3 адам
Халықтың әлжуаз топтарының арасында АИТВ – инфекциясы таралуының алдын алу мақсатында алдын алу бағдарламаларын іске асыруға көмек көрсету
50 лекциялар мен сұхбаттар жүргізу
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
"Коммунхоз Петропавловск" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
375 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
580 000 000 шаршы метр

Приложение 1 к постановлению акимата города Петропавловска от 29 декабря 2015 года № 2436
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Количество рабочих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продол жительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Северо-Казахстанский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД"
3 человека
Оказание помощи в реализации профилактических программ с целью предупреждения распространения ВИЧ – инфекции среди уязвимой группы населения
Проведение 50 лекции и беседы
12
Бюджет города Петропавловска
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунхоз Петропавловск"
375 человек
Оказание помощи в уборке территории
города
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
580 000 000
квадратных метров

100 000
шаршы метр
50 000
мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
20 адам
Мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
41 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қаласының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
7 адам
Тіркелетін істерді іріктеуге өтінімдерді толтыру, мұрағаттық тіркелетін істерді іріктеу, мұрағаттық тіркелетін істерді таратып салу, басқа мемлекеттік органдарға хат-хабарларды тарату, іс қағаздарын жүргізуге көмек көрсету
7700 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы        _______________ М. Аюпов
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтамаларды жіберу және жеткізу, анықтамалар беру бөлігінде қала халқына сапалы жедел қызмет көрсету бойынша қағаз дерекқорын қалыптастыру

100 000
квадратных метров
50 000
ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
3
Республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
20 человек
Заполнение заявки на подбор регистрационных дел, подбор архивных регистрационных дел, раскладка архивных регистрационных дел, разноска корреспонденции в другие государственные органы, помощь в ведении делопроизводства
41 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
4
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Петропавловска Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
7 человек
Заполнение заявки на подбор регистрационных дел, подбор архивных регистрационных дел, раскладка архивных регистрационных дел, разноска корреспонденции в другие государственные органы, помощь в ведении делопроизводства
14350 дел
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государственное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области"
6 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка справок, формирование бумажной базы данных по качественному оперативному обслуживанию населения города в части выдачи справок

96 000 бірлік құжаттар
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын және жеделділігін жақсарту мақсатында мәліметтер дерекқорын, ағымдағы құжаттаманы құруға көмек көрсету
100 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
8 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салықтар сомасы туралы хабарламалар тапсыру
Терминал бойынша салық есептілігі нысанын жіберуде салық төлеушілерге көмек көрсету
Мұрағатқа тапсыру үшін салық төлеушілер істерін қалыптастыру, салық төлеушілердің экономикалық істері бойынша құжаттарды қалыптастыру
100 000 іс
20 000 іс
10 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
9 адам
Әскерге шақырылатындардың, әскерге шақырылғандардың, әскери міндеттілердің, техникалардың деректер қорын қалыптастыруға көмек көрсету, шақыру қағаздарын тарату және тапсыру, жеке істерді ресімдеу және құжаттарды тігу
32 000 іс,
4500 шақырулар тарату,
30 000 істі тігу
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
"Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы
1 адам
Көз жанарына байланысты мүгедектерге, құжаттарды өңдеуге және есептерді енгізуге көмек көрсету, спорттық және мәдени іс-шараларды ұйымдастыру
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Ұлттық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
1 адам
Аймақты көгалданыру және абаттандыруға көмек көрсету
1000 шаршы метр
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Қалалық ішкі істер басқармасына және аудандық ішкі істер бөлімдеріне әкімшілік құқықтық бұзушылықтар туралы істерді жіберуде ілеспе хаттарды толтыруға көмек көрсету, номенклатуралық істерді сақтауға дайындау (нөмірлеу, тігу, мөр басу), факс байланысы арқылы құжаттарды қабылдау және тапсыру

96 000 единиц документов
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государственное учреждение "Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
7 человек
Оказание помощи в формировании базы данных, текущей документации в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
100 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
7
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Петропавловск
Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
8 человек
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавловск
Оказание помощи налогоплательщикам в отправке форм налоговой отчетности по терминалу
Формирование дел налогоплательщиков для передачи в архив, расшивка документов по экономическим делам
100 000 дел
20 000 дел
10 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
8
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
9 человек
Оказание помощи в формировании базы данных учета-допризывников, призывников, военнообязанных, техники, разноска и вручении повесток, оформление личных дел и подшивка документации
32 000 дел, вручение 4500 повесток, подшивка 30 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
9
Северо-Казахстанский областной филиал общественного объединения "Казахское общество слепых"
1 человек
Обработка документов, разноска отчетов, досуговой деятельности инвалидов по зрению, организация культурно-массовых и спортивных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
10
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1 человек
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории.
1000 квадратных метров
12
Бюджет города Петропавловска
11
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
2 человека
Оказание помощи в заполнении сопроводительных писем при направлении дел об административных правонарушениях в городском управлении, районных отделах внутренних дел, подготовка наменклатурных дел к хранению (прономеровать, подшить, опечатать), прием и передача документов факсимильной связью

2 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Суда шомылу тәртібінің ережелері және қауіпсіздік шаралары бойынша профилактикалық жұмыстар өткізумен қатар, жаз мезгілінде демалушылардың суға шомылу орындарында қауіпсіздікті қамтамасыз ету, сондай-ақ зардап шеккендерге көмек көрсету.
200 шаршы метр
5
Петропавл қаласының бюджеті
13
"Нұр Отан" Партиясы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық филиалы
2 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжатты өңдеуге көмек көрсету
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
"Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, көшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық іс-шаралар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету, шарт жобаларын даярлау, шарттарды жабдықтаушылардың қол қоюына жеткізу. Тексеру актілерін тіркеуге көмектесу.
1500 бірлік құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
6 адам
Ілеспе хаттарды толтыруда көмек көрсету, номенклатуралық істерді сақтауға дайындау (нөмірлеу, тігу, мөр басу), факсимильді байланыспен құжаттарды қабылдау және тапсыру

2 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1 человек
Обеспечение безопасности отдыхающих в местах купания в летний период, с проведением профилактической работы по правилам поведения и мерам безопасности на воде, а также оказание помощи пострадавшим.
200 квадратных метров
5
Бюджет города Петропавловска
13
Петропавловский городской филиал Северо-Казахстанской области общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
2 человека
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания, оказание помощи в обработке документации
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда Северо-Казахстанской области"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка материалов, помощь в организации и проведении общественных мероприятии, подготовка проектов договоров, доставка договоров для подписи поставщиками. Помощь в регистрации актов проверок
1500 дел
12
Бюджет города Петропавловска
15
Государственное учреждение "Прокуратура Северо-Казахстанской области"
6 человек
Оказание помощи в заполнении сопроводительных писем, подготовка номенклатуры дел к хранению (пронумеровать, подшить, опечатать), прием и передача документов факсимильной связью

12 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстық наркологиялық орталық" шаруашылық жүргізу құкығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
1 адам
Қаладағы оқу орындарында инъекциялық есірткіні және алкогольді ішімдіктерді пайдаланушы жастар арасында, профилактикалық жұмыста көмек көрсетуге тәуелділік бойынша консультант
10 лекциялар мен сұхбаттар жүргізу
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
"Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
22 адам
Мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, салынған айыппұлдарды төлеу қажеттігі туралы халықпен түсіндіру жұмыстарын өткізу және құжаттарды есепке алу, іргелес орналасқан аумақтарды санитарлық тазалау және жинау, ғимараттарды, офистерді, дүкендерді тиісті қалыпқа келтіру мәселелері жөнінде әңгімелесулер жүргізу

12 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
16
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной наркологический центр" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
1 человек
Консультант по зависимости для оказания помощи в профилактической работе среди молодежи, потребителей инъекционных наркотиков и алкоголя в учебных заведениях города.
10 лекций и беседы
12
Бюджет города Петропавловска
17
Государственное учреждение "Управление
внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области"
22 человека
Оказание помощи в формировании базы данных, проведения разъяснительной работы с населением о необходимости оплаты наложения административных штрафов, проведению профилактических бесед по вопросам санитарной очистки и уборки прилегающих территорий, проведению надлежащих вид фасадов зданий, офисов, магазинов

16 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 адам
Аумақтарды жинауға көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
2000 шаршы метр
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
"Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, көшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
"Петропавл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, көшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету

16 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
18
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения" государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо- Казахстанской области"
2 человека
Оказание помощи в уборке, в озеленении и благоустройстве территории
2000 квадратных метров
12
Бюджет города Петропавловска
19
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка материалов, помощь организации и проведении общественных мероприятий
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
20
Государственное учреждение "Аппарат акима города Петропавловска"
6 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации,
ксерокопированию, рассылке и доставке материалов,
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территории города в работе с населением

15 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
21
"Петропавл қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
22
"Петропавл қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акттілер жасауға, оларды есепке қоюға көмек, мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
23
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
24
"Петропавл қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Азық-түлік тауарларының мониторингін жасау, үй шарушылығының, үй кітабының есебін жүргізу, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
25
"Петропавл қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын мүлік объектілеріне түгендеу жүргізу, құжаттарды өңдеуге және сақтауға, таратуға және жеткізуге көмек көрсету
1500 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
26
"Петропавл қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды таратуға және жеткізуге көмек көрсету, құрылыс объектілерін бақылау және сапа мониторингін қамтамасыз ету мақсатында бөлім қызметкерлерімен құрылыс объектілеріне бару
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
27
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, материалдарды тарату және жеткізу
8000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
28
"Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, материалдарды тарату және жеткізу, қоғамдық іс-шаралар ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
29
"Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, құжаттарды тарату және жеткізу, қоғамдық іс-шаралар ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
30
Петропавл қаласы әкімдігінің "Тұрғылықты жері жоқ адамдарға арналған Петропавл қалалық әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 адам
Аумақты жинауға көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
3000 шаршы метр
12
Петропавл қаласының бюджеті
Барлығы
498 адам

15 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
21
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
22
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Петропавловска"
2 человека
Оказание помощи в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество,
помощь в обработке архивных документов
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
23
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
2 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка материалов, помощь в организации и проведении общественных мероприятии
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
24
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Петропавловска"
2 человека
Мониторинг цен на продовольственные товары, помощь переписи домашних хозяйств и составление похозяйственных книг, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
25
Государственное учреждение "Отдел финансов города Петропавловска"
2 человека
Проведение инвентаризации объектов недвижимости,
оказание помощи в обработке и хранению документации, рассылке и доставке документов
1500 дел
12
Бюджет города Петропавловска
26
Государственное учреждение "Отдел строительства города Петропавловска"
1 человек
Оказывать помощь в подготовке обработки и хранении документации, рассылке и доставке материалов, осуществлять выезд с сотрудниками отдела на строительные объекты в целях обеспечения контроля и мониторинга качества строительства объектов
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
27
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
2 человека
Оказание помощи в подготовке обработки и хранении документации,
рассылка и доставка материалов
8000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
28
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка материалов, помощь в организации и проведении общественных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
29
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, ксерокопирование,
рассылка и доставка документов,
помощь в организации и проведении общественных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
30
Коммунальное государственное учреждение "Петропавловский городской центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства" акимата города Петропавловска
3 человека
Оказание помощи в уборке, в озеленении и благоустройстве территории
3000 квадратных метров
12
Бюджет города Петропавловска
Итого
498 человек

Петропавл қала әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 2436 қаулысына 2 қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздар еңбекақы төлемінің мөлшері
р/р
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1
Физикалық жүктеме және ашық ауамен байланысты жұмыстар (қаланы абаттандыру, тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)
2,2 ең төменгі еңбекақы
жұмыс күні-8 сағат
2
Ғимарат ішінде орындалатын және физикалық жүктемемен байланыссыз жұмыстар
1,2 ең төменгі еңбекақы
жұмыс күні-8 сағат

Приложение 2 к постановлению акимата города Петропавловска от 29 декабря 2015 года № 2436
Размеры оплаты труда безработных
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные, с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
2,2 минимальных заработных плат
рабочий день-8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1,2 минимальной заработной платы
рабочий день-8 часов