"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жергілікті мемлекеттік басқару құрылымының кейбір мәселелері туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 131 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 346 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қыркүйекте N 3372 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 20.03.2018 № 84 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жергілікті мемлекеттік басқару құрылымының кейбір мәселелері туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 131 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 3204 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2015 жылғы 26 сәуірдегі "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2015 жылғы 26 сәуірдегі "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16-тармақтың 9) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"9) ауданның аумағында жануарлардың жұқпалы аурулары пайда болған жағдайда, тиісті аумақтың бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынуы бойынша карантинді немесе шектеу iс-шараларын белгілеу туралы шешімдер қабылдау туралы жергілікті атқарушы органға ұсыныс енгізу;";
16-тармақтың 10) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"10) ауданның аумағында жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеннен кейін тиісті аумақтың бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынуы бойынша шектеу іс-шараларын немесе карантинді тоқтату туралы шешімдер қабылдау туралы жергілікті атқарушы органға ұсыныс енгізу;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасары Т.Қ. Әбілпеисовке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 131 "О некоторых вопросах структуры местного государственного управления района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 сентября 2015 года № 3372. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.03.2018 № 84 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 131 "О некоторых вопросах структуры местного государственного управления района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3204 от 13 апреля 2015 года, опубликовано 26 апреля 2015 года в районной газете "Есіл Өңірі", 26 апреля 2015 года в районной газете "Новости Приишимья") следующие изменения:
в Положении государственного учреждения "Отдел ветеринарии района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", утвержденным указанным постановлением:
подпункт 9) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"9) внесение предложений в местный исполнительный орган района о принятии решений об установлении карантина или ограничительных мероприятий по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора соответствующей территории в случае возникновения заразных болезней животных на территории района;";
подпункт 10) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"10) внесение предложений в местный исполнительный орган района о принятии решений о снятии ограничительных мероприятий или карантина по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора соответствующей территории после проведения комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов заразных болезней животных на территории района;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Абильпеисова Т.К.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
В. Дудов

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов