Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы №13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 38-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада N 3473 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 03.07.2018 № 26-4 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 28 маусымда № 2299 тіркелген, 2013 жылғы 15 шілдеде "Есіл өңірі", 2013 жылғы 15 шілдеде, "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Тұрғын үй көмегі ағымдағы тоқсанға тағайындалады. Көмекті тағайындау үшін құжаттар ағымдағы тоқсанның соңғы айының 25 күніне дейін қабылданады.
Табысталған құжаттарды қарастыру нәтижесі бойынша уәкілетті орган құжаттарды тапсыру сәтінен он күнтізбелік күн ағымында тұрғын үй көмегін тағайындау немесе бас барту туралы мәлімдеме қабылдайды.".
2. Осы шешім ресми алғашқы жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХХVІІІ сессиясының төрайымы
И. Гроот
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының "Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 30 қазан
Н.Барақаев

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 октября 2015 года № 38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2015 года № 3473. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.07.2018 № 26-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2299 от 28 июня 2013 года, опубликовано в районных газетах от 15 июля 2013 года "Есіл өңірі", от 15 июля 2013 года "Новости Приишимья") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова, утвержденных указанным решением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Жилищная помощь назначается на текущий квартал. Документы для назначения помощи принимаются до 25 числа последнего месяца текущего квартала.
По результатам рассмотрения предоставленных документов уполномоченный орган в течение десяти календарных дней с момента сдачи документов выносит уведомление о назначении или отказе в жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХХVІІІ сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И. Гроот
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области"
30 октября 2015 года
Н. Баракаев