"Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 41/257 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде N 3238 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 24.04.2018 № 27/145 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы заңының 1-бабы 3-тармағының 107) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-6-139 тіркелді, 2010 жылғы 14 мамырдағы "Есіл таңы" және 2010 жылғы 19 ақпандағы "Ишим" аудандық газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жойылсын;
аталған шешім келесі мазмұнда 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2, 3, 4 тармақтар автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерге таратылмайды."
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы
Н. Плетнев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Мұқашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер Комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Есіл ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2015 жылғы 20 наурызы
М.Тоқышев

О внесении изменения и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 41/257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2015 года № 3238. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо- Казахстанской области от 24.04.2018 № 27/145 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 107) пунктом 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-6-139, опубликовано в районных газетах 14 мая 2010 года "Есіл Таны", 19 февраля 2010 года "Ишим") следующее изменение и дополнение:
пункт 1 указанного решения исключить;
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Пункты 2, 3, 4 не распространяются на земли, выделенные (отведенные) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятые под казино."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
Н. Плетнев
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Т. Мукашев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Есильскому району
Департамента государственных
доходов по
Северо-Казахстанской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
20 марта 2015 года
М. Токушев