Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 37/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда N 3279 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі N 2/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 25.04.2016 N 2/1 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодекстің 378-бабымен белгіленген, Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Г. Елубаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Қызылжар ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2015 жылғы 26 мамыр
А. Нұртазин

О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 июня 2015 года № 3279. Утратило силу решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года N 2/1
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25.04.2016 N 2/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Илюбаева
Секретарь
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по Кызылжарскому
району Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета Государственных
доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
26 мая 2015 года
А. Нуртазин