"Жер салығының ставкалары туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 36-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде N 3190 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 18.04.2018 № 18-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының ставкалары туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 13-9-111 тіркелген, аудандық "Мағжан жұлдызы" газетінде 2010 жылғы 22 қаңтарда, аудандық "Вести" газетінде 2010 жылғы 22 қаңтарда жарияланған, бұдан әрі - шешім) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары мынадай жерлерге 50 % жоғарылатылсын:
1) жеке тұлғаларға берілген ауыл шаруашылығы маңызындағы;
2) елді мекендердің (үй жанындағы жер учаскелерін қоспағанда);
3) елді мекендерден тысқары орналасқан өнеркәсіптік.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Д. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер
комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Мағжан Жұмабаев ауданы
бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі Басшысы      А. Кемелев
2015 жылғы 27 ақпан

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 20-7 "О ставках на земельный налог"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 36-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2015 года № 3190. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18.04.2018 № 18-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О ставках на земельный налог" от 25 декабря 2009 года № 20-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-9-111 от 14 января 2010 года, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете "Мағжан жұлдызы", 22 января 2010 года в районной газете "Вести", (далее - решение) следующие изменения:
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50%, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, на земли:
1) сельскохозяйственного назначения предоставленные физическим лицам;
2) населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков);
3) промышленности, расположенных вне населенных пунктов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2015 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Д. Омаров
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Управление
государственных доходов
по району имени Магжана
Жумабаева Департамента
государственных доходов по
Северо-Казахстанской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Руководитель      А. Кемелев
27 февраля 2015 года