"Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 40/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде N 3322 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 13/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 12.05.2017 № 13/4 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабы 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/6 шешіміне (2013 жылғы 18 қаңтарда № 2080 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы аудандық "Парыз" газетінде және 2013 жылғы 1 ақпандағы аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Шал ақын ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмек көрсетудің қағидасының 1 тармағы 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХХХ сессиясының төрағасы
Е.Кузичева
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақынауданының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының м.а.
2015 жылғы 13 шілде
С.Е.Андреев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2015 жылғы 13 шілде
Л. М.Мұхамеджанова

О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3322. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 13/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12.05.2017 № 13/4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", маслихат района Шал акына Северо - Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 11/6 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2080 от 18 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в районной газете "Парыз", 1 февраля 2013 года в районной газете "Новатор") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе Шал акына изложить в следующей редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХ сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Е.Кузичева
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
И. о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ района Шал акына
Северо-Казахстанской области"
13 июля 2015 года
Андреев С. Е.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
района Шал акына
Севро-Казахстанской области"
13 июля 2015 года
Мухамеджанова Л. М.