Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 1006 "Атырау қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 2316 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3413 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 510 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 18.04.2016 № 510 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 1006 "Атырау қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-166 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінде 2012 жылы 5 шілдеде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Қаулының 1-тармағының 1)-тармақшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) орталық атқарушы орган айқындайтын тәртіппен ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г. Шәкіроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев

О внесении изменения в постановление акимата города Атырау от 20 июня 2012 года № 1006 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Атырау"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 2316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2015 года № 3413. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 18 апреля 2016 года № 510
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 18.04.2016 № 510 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в постановление акимата города Атырау от 20 июня 2012 года № 1006 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Атырау" (далее - Постановление) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-166, опубликованное 5 июля 2012 года в областной газете "Прикаспийская коммуна"):
подпункт 1) пункта 1 Постановления изложить в новой редакции:
"1) для инвалидов в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в порядке, определяемом центральным исполнительным органом;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шакирову Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.