Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 167 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 3202 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық әкімдігінің 05.01.2016 № 1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № XXVIІ-12 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары Н. Өмірбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов
Келісілді:
Жылыой аудандық ХХVІІ мәслихат
сессиясының төрағасы
"09" 04 2015 жыл
Т. Майлыбаев
Жылыой ауданы
мәслихатының хатшысы
"09" 04 2015 жыл
М. Кенғанов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 167 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары
күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары
мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
кітапхана, интернат меңгерушісі;
мамандар (бас, аға): барлық мамандықтағы мұғалімдер, тәрбиеші, тәлімгер, музыкалық жетекші, хореограф, нұсқаушы, әдістемеші, психолог, әлеуметтік педагог, медициналық бике, емдәм бикесі, кітапханашы, үйірме жетекшісі, зертханашы.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 09 апреля 2015 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 мая 2015 года № 3202
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 05.01.2016 № 1.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пункта 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жылыойского районного маслихата от 27 марта 2015 года № ХХVII-12 "О получении согласия к перечню должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Умирбаева.
Настоящее постановление вступает силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким района М. Избасов
Согласовано:
Председатель ХХVII сессии
Жылыойского Районного маслихата
"09" 04 2015 год
Т. Майлыбаев
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
"09" 04 2015 год
М. Кенганов
Приложение к постановлению Жылыойского районного акимата № 167 от 09 апреля 2015 года
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения
социальный работник по уходу;
2. Должности специалистов образования
руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (по учебной и воспитательной работе);
руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
заведующий библиотекой, интернатом;
специалисты (главные, старшие): учителя всех специальностей, воспитатель, вожатый, музыкальный руководитель, инструктор, методист, психолог, социальный педагог, медицинская сестра, диетическая сестра, библиотекарь, руководитель кружка, лаборант.

3. Мәдениет мамандарының лауазымдары
кітапхана меңгерушісі;
мамандар (бас, аға): кітапханашы, әдістемеші, музыкалық жетекші.

3. Должности специалистов культуры
заведующий библиотекой;
специалисты (главные, старшие): библиотекарь, методист, музыкальный руководитель.