Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жылыой ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-13 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 3426 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 37-2 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жылыой ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"базалық" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, аграрлық заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Сүлейменов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXV сессиясының төрағасы
Б. Абдрахманов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 октября 2015 года № 33-3 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Жылыойском районе"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2015 года № 35-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 января 2016 года № 3426. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 февраля 2016 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.02.2016 № 37-2 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 октября 2015 года № 33-3 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликовано 3 декабря 2015 года в газете "Кен Жылой") следующие изменения:
слова "базовых", "базовые" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Сулейменов) районного маслихата по вопросам экологии, соблюдения аграрной законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХV сессии
районного маслихата
Абдрахманов Б.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.