Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 144 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 3126 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет огандарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаңабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж. Пазулов
"4" наурыз 2015 жыл
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "4" наурыздағы № 144 қаулысына қосымша
Махамбет ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 04 марта 2015 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 марта 2015 года № 3126.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Калиева Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жанабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии
" 4 " марта 2015 год
Ж. Пазулов
Приложение к постановлению акимата района от " 4 " марта 2015 года № 144
ПЕРЕЧЕНЬ
мест по Махамбетскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 20.08.2020 № 186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Ауылдық округтер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Махамбет ауылдық округі
Махамбет ауылы, А.Құнанбаев көшесіндегі №14/2 үйдің жанындағы стенд
2
Махамбет ауылдық округі

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 20.08.2020 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Махамбетский сельский округ
Село Махамбет, стенд возле дома №14/2 на улице А.Кунанбаева
2
Махамбетский сельский округ

Махамбет ауылы, "Жайық шұғыласына 50 жылдығы" көшесіндегі №14 үйдің жанындағы стенд
3
Махамбет ауылдық округі
Махамбет ауылы, Ө.Есмағамбетов көшесіндегі №21/2 үйдің жанындағы стенд
4
Махамбет ауылдық округі
Сарытоғай ауылы, Қ.Қалыбеқов көшесіндегі №24 үйдің жанындағы стенд
5
Жалғансай ауылдық округі
Жалғансай ауылы, Р.Отаров көшесіндегі №43 үйдің жанындағы стенд
6
Есбол ауылдық округі
Есбол ауылы, М.Өтемісұлы көшесіндегі №19 үйдің жанындағы стенд
7
Есбол ауылдық округі
Еңбекшіл ауылы, М.Шоқай көшесіндегі №35 үйдің жанындағы стенд
8
Есбол ауылдық округі
Ортақшыл ауылы, А.Құнанбаев көшесіндегі №17 үйдің жанындағы стенд
9
Ақжайық ауылдық округі
Ақжайық ауылы, М.Өтемісұлы көшесіндегі №19 үйдің жанындағы стенд
10
Алға ауылдық округі
Алға ауылы, Орталық көшесіндегі №9 үйдің жанындағы стенд
11
Алынып тасталды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 20.08.2020 № 186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12
Алынып тасталды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 20.08.2020 № 186 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13
Бейбарыс ауылдық округі
Бейбарыс ауылы, Әйтеке би көшесіндегі №1 а үйдің жанындағы стенд
14
Бейбарыс ауылдық округі
Талдыкөл ауылы, Ж.Жабаев көшесіндегі №19 үйдің жанындағы стенд
15
Сарайшық ауылдық округі
Сарайшық ауылы, М.Мәметова көшесіндегі №23 үйдің жанындағы стенд
16
Сарайшық ауылдық округі
Сарайшық ауылы, А.Иманов көшесіндегі №43 үйдің жанындағы стенд
17
Сарайшық ауылдық округі
Ескі Сарайшық ауылы, Н.Уалиев көшесіндегі №17 үйдің жанындағы стенд
18
Бақсай ауылдық округі
Таңдай ауылы, М.Есенбаев көшесіндегі №15 үйдің жанындағы стенд
19
Ақтоғай ауылдық округі
Ақтоғай ауылы, Наурыз көшесіндегі №26а үйдің жанындағы стенд

Село Махамбет, стенд возле дома №14 на улице "50 лет Жайык шугыласы"
3
Махамбетский сельский округ
Село Махамбет, стенд возле дома №21/2 на улице У.Есмагамбетова
4
Махамбетский сельский округ
Село Сарытогай, стенд возле дома №24 на улице К.Калыбекова
5
Жалгансайский сельский округ
Село Жалгансай, стенд возле дома №43 улицы Р.Отарова
6
Есболский сельский округ
Село Есбол, стенд возле дома №19 на улице М.Утемисулы
7
Есболский сельский округ
Село Енбекшил, стенд возле дома №35 на улице М.Шокая
8
Есболский сельский округ
Село Ортакшыл, стенд возле дома №17 на улице А.Кунанбаева.
9
Акжайыкский сельский округ
Село Акжайык, стенд возле дома №19 на улице М.Утемисулы
10
Алгинский сельский округ
Село Алга, стенд возле дома №9 на улице Центрального
11
Исключен постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 20.08.2020 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12
Исключен постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 20.08.2020 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13
Бейбарыский сельский округ
Село Бейбарыс, стенд возле дома №1 а на улице Айтеке би
14
Бейбарыский сельский округ
Село Талдыкуль, стенд возле дома №19 на улице Ж.Жабаева
15
Сарайчиковский сельский округ
Село Сарайчик, стенд возле дома №23 на улице М.Маметовой
16
Сарайчиковский сельский округ
Село Сарайчик, стенд возле дома №43 на улице А.Иманова
17
Сарайчиковский сельский округ
Село Старый Сарайчик, стенд возле дома №17 на улице Н.Уалиева
18
Баксайский сельский округ
Село Тандай, стенд возле дома №15 на улице М.Есенбаева
19
Актогайский сельский округ
Село Актогай, стенд возле дома №26 а на улице Наурыза