Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Махамбет ауданында айдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 320 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қазанда № 3317 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 367 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 24.02.2016 № 367 шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің "базалық" деген сөздері алынып тасталды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 24.12.2015 № 351 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық кодексінің 387-бабы 1-1 тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Махамбет ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
35-сессиясының төрағасы
А. Есқариев
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Құрманбаев

О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Махамбетском районе
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 22 сентября 2015 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 октября 2015 года № 3317. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2016 года № 367
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2016 № 367 (вводится в действие со дня принятия).
Сноска. Слова "базовых", "базовые" исключены решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24.12.2015 № 351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки единого земельного налога и ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Махамбетском районе.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдение законодательства, экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
35-сессии районного маслихата
А. Ескариев
Секретарь районного маслихата А. Қурманбаев