Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 29 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 ақпанда № 3106 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 1 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137-баптарына және "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 268-V шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Х. Тулеушовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
КЕЛІСІЛДІ:
Мақат аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
"27" қаңтар 2015 жыл
А. Мендалиева
Аудандық мәслихат хатшысы
"27" қаңтар 2015 жыл
Т. Жолмағамбетов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "27" қаңтардағы № 29 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдары:
1) әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi консультант;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру мамандары лауазымдарының тізбесі:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
1) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
2) мектепке дейiнгi қазыналық кәсiпорын басшысы;
3) мамандар (бас, аға): барлық мамандықтағы мұғалімдер және дәрігерлер, әдіскер, шеберхана меңгерушісі, алғашқы әскери даярлық оқытушы-ұйымдастырушы, кітапхана меңгерушісі, кітапханашы, тәлімгер, тәрбиеші, интернат-меңгерушісі, әлеуметтік педагог, медициналық бике, емдәм бике, музыкалық жетекші, хореограф, педагог-психолог, зертханашы, дене тәрбиесінің нұсқаушы, еңбек жөніндегі нұсқаушы.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 27 января 2015 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 февраля 2015 года № 3106. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 5 января 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 05.01.2016 № 1 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 268-V "О согласовании перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тулеушова Х.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель сессии Макатского
районного маслихата
"27" января 2015 года
Мендалиева А.
Секретарь районного Маслихата
"27" января 2015 года
Жолмагамбетов Т.
Приложение к постановлению акимата района от "27" января 2015 года № 29
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) консультант по социальной работе;
2) социальный работник по уходу;
3) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
2) заместитель руководителя государственного учреждения (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
3) руководитель дошкольного казенного предприятия;
4) специалисты (главные, старшие): учителя и врачи всех специальностей, методист, заведующий учебным мастерским, преподаватель-организатор начальной военной подготовки, заведующий библиотекой, библиотекарь, вожатый, воспитатель, заведующий интернатом, социальный педагог, медицинская сестра, диетическая сестра, музыкальный руководитель, хореограф, педагог-психолог, лаборант, инструктор по физической культуре, инструктор по труду.

3. Мәдениет мамандары лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы;
2) көркемдік жетекші;
3) кітапхана меңгерушісі;
4) мамандар (бас, аға): әртіс, кітапханашы, редактор, режиссер, солист, дыбыс режиссері, әдістемеші, мәдени ұйымдастырушы, барлық атаудағы суретшілер, хореограф, библиограф, дирижер, концертмейстер, музыкалық жетекші, үйірме жетекшісі.

3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) художественный руководитель;
3) заведующий библиотекой;
4) специалисты (главные, старшие): актер, библиотекарь, редактор, режиссер, солист, звукорежиссер, методист, культорганизатор, художники всех наименований, хореограф, библиограф, дирижер, концертмейстер, музыкальный руководитель, руководитель кружка.