Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 47 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 3127 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 95 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 95 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Бухарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет огандарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:
А. Ергужиев
"25" ақпан 2015 жыл
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "25" ақпандағы № 47 қаулысына қосымша
Мақат ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
Елді-мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Бәйгетөбе ауылдық округі
Мақат аудандық білім беру бөліміне қарасты "Бәйге төбе мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Мақат кенті
"Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мақат аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
3
Доссор кенті
"Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Доссор мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
4
Мақат кенті
"Мұса Баймұханов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Доссор кенті
"Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 25 февраля 2015 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 марта 2015 года № 3127. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 21 мая 2019 года № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 21.05.2019 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бухарбаева Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии: А. Ергужиев
"25" февраля 2015 год
Приложение к постановлению районного акимата от "25" февраля 2015 года № 47
ПЕРЕЧЕНЬ
мест по Макатскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Сельский округ Байгетобе
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад Байге тобе" при Макатского районного отдела образования
2
Поселок Макат
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Макатский районный дом культуры отдела культуры и развития языков Макатского района"
3
Поселок Доссор
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Доссор отдела культуры и развития языков Макатского района"
4
Поселок Макат
Стенд возле здания государственного учреждения "Средняя школа имени Муса Баймуханова"
5
Поселок Доссор
Стенд возле здания государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"