Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 391-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3184 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 500-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 500-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 санымен тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 894 918" сандары "5 495 160" сандарымен ауыстырылсын;
"4 633 289" сандары "4 233 531" сандарымен ауыстырылсын;
1- тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 894 918" сандары "5 535 373" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" деген жолдағы "29 730" сандары "32 367" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" деген жолдағы "29 730" сандары "32 367" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "-29 730" сандары "-72 580" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "29 730" сандары "72 580" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жолдағы "29 730" сандары "32 367" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "40 213" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"2015 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеу;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу белгіленсін;";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015 - 2017 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 391-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2015 года № 3184. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 500-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 500-V.
В соотвествии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 19 февраля 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 894 918" заменить цифрами "5 495 160";
цифры "4 633 289" заменить цифрами "4 233 531";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 894 918" заменить цифрами "5 535 373";
в подпункте 3) пункта 1:
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "29 730" заменить цифрами "32 367";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "29 730" заменить цифрами "32 367";
в подпункте 5) пункта 1:
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифры "-29 730" заменить цифрами "-72 580";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "29 730" заменить цифрами "72 580";
в строке "поступление займов" цифры "29 730" заменить цифрами "32 367";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "40 213";
в пункте 8:
строки "выплату с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета в размере 10 процентов;" изложить в следующей редакции:
"выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;";

"еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделінің енгізілуіне байланысты 2015 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу белгіленсін." деген жолдар алынып тасталсын.
9-тармақта:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 645 947 мың теңге;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 235 261 мың теңге;"
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге төленетін еңбекақы деңгейін арттыруға - 20 125 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын;
"(оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 14 566 мың теңге);" деген жолдар алынып тасталсын;
"55 139" сандары "47 343" сандарымен ауыстырылсын;
"(оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 7 695 мың теңге);" деген жолдар алынып тасталсын;
"11 368" сандары "11 570" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшесін ұстауға - 6 026 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға - 1 039 мың теңге;"
10-тармақта:
"29 730" сандары "32 367" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"31 335" сандары "17 225" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"142 304" сандары "90 759" сандарымен ауыстырылсын;
"2 700" сандары "300" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Азғыр өңіріндегі ауылдық округтері аппараттары мен мектептерге интернет желісін қондыруға және ұстауға - 17 016 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізуге - 37 920 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне - 17 088 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 6 849 мың теңге;

строки "с 1 июля 2015 года оплату труда работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работникам государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета в связи с внедрением новой модели системы оплаты труда." исключить.
в пункте 9:
строки "645 947 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;" изложить в следующей редакции:
"235 261 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;"
строки "20 125 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;" исключить;
строки "(из них: 14 566 тысяч тенге – на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда)" исключить;
цифры "55 139" заменить цифрами "47 343";
строки "(из них: 7 695 тысяч тенге – на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда)" исключить;
цифры "11 368" заменить цифрами "11 570";
пункт 9 дополнить строками следующего содержания:
"6 026 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
1 039 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния."
в пункте 10:
цифры "29 730" заменить цифрами "32 367";
в пункте 11:
цифры "31 335" заменить цифрами "17 225";
в пункте 12:
цифры "142 304" заменить цифрами "90 759";
цифры "2 700" заменить цифрами "300";
пункт 12 дополнить строками следующего содержания:
"17 016 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети аппаратов сельских округов и школ в Азгирском регионе;
37 920 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
17 088 тысяч тенге - на систему электронного обучения "e-learning";
6 849 тысяч тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;

Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді күрделі жөндеуге - 464 мың теңге;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 2 000 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына - 3 573 мың теңге;
ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға - 6 000 мың теңге;"
13-тармақта:
"348 708" сандары "357 435" сандарымен ауыстырылсын;

464 тысяч тенге - на капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной войны к празднованию 70-летия Победы;
2 000 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
3 573 тысяч тенге - на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
6 000 тысяч тенге - на организацию санитарного убоя больных животных.".
в пункте 13:
цифры "348 708" заменить цифрами "357 435";

"22 500" сандары "24 570" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 3 657 мың теңге;
3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауды жалғастыруға - 3 000 мың теңге.
1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.

цифры "22 500" заменить цифрами "24 570";
пункт 13 дополнить строками следующего содержания:
"3 657 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3 000 тысяч тенге - на продолжение разработки проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов.".
Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.