Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 436-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 3321 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 213-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 213-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.09.2016 № 71-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 362 қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 22.09.2016 № 71-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентябя 2015 года № 436-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 октября 2015 года № 3321. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 декабря 2022 года № 213-VII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.12.2022 № 213-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В наименование решения внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.09.2016 № 71-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и на основании постановления районного акимата от 23 июля 2015 года № 362 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Курмангазинскому району согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22.09.2016 № 71-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б.Жүгінісов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы
Р. Габдушова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХ сессии
районного маслихата
Р. Габдушова
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев