Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмділігiн және өнiм сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 33 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 ақпанда № 3030 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 101 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 05.04.2016 № 101 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидиялар көлемдері:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
_______________А.С. Мамытбеков
"16" 02 2015 жыл
Б. Оспанов
Б. Жылқышиев
Е. Айтаханов
С. Қаныбеков
Е. Садыр
С. Тұяқбаев
А. Абдуллаев
Р. Исаева
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы
13 ақпандағы № 33 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялар көлемі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 30.10.2015 № 345 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Ірі қара мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 февраля 2015 года № 3030. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года № 101
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 05.04.2016 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий:
1) на развитие племенного животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области А.Мырзахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Мамытбеков А.С.
"16" 02 2015 год
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 13 февраля 2015 года № 33
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Южно-Казахстанской области от 30.10.2015 № 345 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Объем субсидий
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов