Шитті мақтаның бір сынамасының және мақта талшығының бір сынамасының сапасы сараптамасының құнын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 331 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 3400 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 11 қарашадағы № 224 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 11.11.2020 № 224 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/167 бұйрығына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың бір сынамасының сапасы сараптамасының құны:
1) шитті мақтаның – 1150 теңге;
2) мақта талшығының – 1150 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 335 "Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 696 қаулысын іске асыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2854-нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 4 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Атамқұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_______________ А.Мамытбеков
2015 жылғы "22" қазан
Д.Сатыбалды
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев

Об утверждении стоимости экспертизы качества одной пробы хлопка-сырца и одной пробы хлопка-волокна
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 22 октября 2015 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2015 года № 3400. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 11 ноября 2020 года № 224
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 11.11.2020 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/167 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стоимость экспертизы качества одной пробы:
1) хлопка-сырца в размере 1150 тенге;
2) хлопка-волокна в размере 1150 тенге.
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 октября 2014 года № 335 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 696 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2854, опубликовано 4 ноября 2014 года в газете "Южный Казахстан").
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ А.Мамытбеков
"22" октября 2015 года
Сатыбалды Д.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.